Wyraź swoją miłość do XPG i wygraj iPhone 12 PRO

Wyjątkowa walentynkowa akcja od XPG. W tej pełnej miłości akcji na uczestników czeka sprzęt marki należącej do ADATA i iPhone 12 PRO.

XPG

XPG, dostawca systemów, komponentów i peryferiów dla graczy, profesjonalnych e-sportowców oraz entuzjastów technologii należący do ADATA, przygotował wyjątkową akcję dla swoich fanów. Z okazji walentynek od 10 lutego do 10 marca 2021 r. każdy kto pokaże swoją miłość do marki na swoich portalach społecznościowych, weźmie udział w losowaniu zorganizowanym przez producenta sprzętu komputerowego.

– Z okazji Walentynek XPG pragnie podziękować fanom marki na całym świecie za nieustające wsparcie i miłość do ich produktów. W ramach akcji trwającej od 10 lutego, każdy kto pokaże swoje przywiązanie do XPG w mediach społecznościowych, będzie miał szansę na wygranie niesamowitych nagród! – powiedziała Evelyn Liu, dyrektor sprzedaży w XPG.
Do zgarnięcia jest szereg wspaniałych nagród, w tym Apple iPhone Pro 12, dysk SSD XPG GAMMIX S50 LiteXPG SPECTRIX D50 DDR4, klawiatura XPG SUMMONER, mysz XPG PRIMER, zestaw słuchawkowy XPG PRECOG, zewnętrzne dyski SSD ADATA SC680 i SSD ADATA SE770G, oraz zewnętrzny dysk twardy ADATA HD770G.

Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą wykonać następujące czynności:

  • śledzić profil XPG Polska na Facebooku,
  • opublikować kreatywne zdjęcie produktu XPG wraz z hashtagiem #LoveXPG,
  • podać dane kontaktowe i link do ich kreatywnego zdjęcia na stronie „Zakochaj się w XPG”: https://event.adata.com/lovewithXPG/tw
Zwycięzcy zostaną wybrani losowo i ogłoszeni na stronie „Zakochaj się w XPG” 31 marca 2021 r. Losowanie jest dostępne tylko dla mieszkańców Europy.

To nie koniec walentynkowych atrakcji

W połączeniu z losowaniem XPG wprowadzi również specjalne walentynkowe promocje sprzedażowe. Na zniżki na produkty marki możemy liczyć w sklepach Morele i x-kom.

Więcej informacji znajdziesz poniżej:

źródło: XPG

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: