OnePlus trafia do oferty Play

Od 11 lutego 2021 roku telefony producenta są dostępne w sieci komórkowej Play na wyłączność, jeśli chodzi o rynek operatów w Polsce. W ofercie zadebiutował właśnie OnePlus Nord N10 5G oraz One Plus Nord N100, do których sukcesywnie dołączać będą kolejne modele urządzeń.

OnePlus Nord

Już od 11 lutego klienci Play mogą skorzystać z oferty telefonów OnePlus dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Play jest obecnie jedyną siecią komórkową w Polsce, w której dostępne są smartfony producenta. Oprócz operatora, produkty marki można kupić za pośrednictwem e-commerce oraz kanałów partnerskich.

Test OnePlus Nord N10 5G- telefon 5G w rozsądnej cenie

Aby umożliwiać dostęp do technologii OnePlus jeszcze większej liczbie użytkowników, zgodnie z ideą „Never Settle”, marka rozszerza swoją obecność w całej Polsce, wprowadzając, od dzisiaj, swoje dwa modele do fioletowej sieci komórkowej.

– Zgodnie z ideą Never Settle chcemy nie tylko tworzyć najlepsze smartfony, ale też dzielić się naszą technologią ze światem. Dziś stawiamy kolejny krok w kierunku udostępnienia sprzętu OnePlus jeszcze większej liczbie użytkowników w Polsce, wychodząc z naszą najnowszą ofertą do klientów sieci komórkowej Play. Cieszymy się, że możemy oddać nasze urządzenia  w dobre ręce – powiedział Jose Geng, dyrektor generalny OnePlus w regionie Europy  Środkowo- Wschodniej.

 Jako pierwsze do oferty Play trafią jedne z najnowszych smartfonów OnePlus – model OnePlus Nord N10 5G oraz Nord N100.

OnePlus Nord N10 5G umożliwia korzystanie z sieci 5G jeszcze większej liczbie konsumentów. Działa w  oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon 690 5G. Niezwykłą wydajność OnePlus Nord N10 5G zapewnia 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, z opcją rozszerzenia do 512 GB, co daje możliwość przechowywania wszystkich ulubionych aplikacji, gier, filmów czy piosenek. Smartfon został wyposażony w wyświetlacz 90 Hz, gwarantujący szybką i płynną pracę oraz funkcję Warp Charge 30T z baterią 4300 mAh. Miłośnicy selfi będą zadowoleni z 16 MP aparatu, stworzonego do robienia zdjęć lub rozmów wideo oraz aparatu głównego o rozdzielczości 64 MP i ultraszerokokątnego obiektywu 119 stopni.

OnePlus Nord N100 został zaprojektowany dla użytkowników, którzy chcieliby cieszyć się najlepszym w swojej klasie smartfonem do codziennego użytku. Urządzenie posiada 6,52-calowy wyświetlacz oraz dwa głośniki w jakości stereo. Jest wyposażony  w aparat główny o rozdzielczości 13 MP, obiektyw z efektem bokeh, a także obiektyw makro umożliwiający fotografowanie nawet najbardziej dynamicznych scen. Aby zapewnić długą żywotność urządzenia, zostało one wyposażone w pojemną baterią 5000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie 18W. Smartfon napędza procesor Qualcomm® Snapdragon™ 460 wspomagany przez 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci na dane.

Test OnePlus Nord – nie uznaje kompromisów w swojej klasie

W Play oba smartfony są dostępne już od 1 zł.

Zarówno model N10 5G, jak i N100 można otrzymać w Play już od 1 zł na start w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Dodatkowo na użytkowników, którzy wybiorą model N10 5G z oferty sklepu internetowego play.pl czekają słuchawki OnePlus Earphones Bullets Wireless w zestawie*.

Więcej informacji o modelach i dostępnych ofertach można znaleźć na stronach:

* Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: