Promocje Samsung wprost na Walentynki

Produkty Samsung pojawiły się właśnie w dwóch promocjach, które sprawiają, że serce bije mocniej. Od dziś do niedzieli przy zakupie modelu Galaxy A71 w prezencie otrzymać można smartfon Galaxy A21s. Druga oferta skierowana jest do fanów serii Galaxy S. Kupując model Galaxy S20 FE, drugi taki smartfon można dokupić za 50% ceny.

Test Samsung Galaxy A51 5G na tle Galaxy A71 5G – który wybrać?

Z walentynkowych ofert specjalnych można skorzystać od czwartku, 11 lutego do niedzieli, 14 lutego w sklepie internetowym samsung.com oraz u wybranych partnerów handlowych firmy.

Galaxy S20 FE to smartfon zaprojektowany z myślą o fanach marki, na bazie ich opinii i potrzeb. Urządzenie jest dostępne w 6 wersjach kolorystycznych i oferuje doskonałe aparaty, w tym 32MP aparat selfie oraz potrójny aparat tylny, wytrzymałą baterię o pojemności 4500 mAh i płaski wyświetlacz Super AMOLED 2X Infinity-O o przekątnej 6,5 cala i częstotliwości odświeżania 120Hz.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Galaxy A71 to z kolei najmocniejszy przedstawiciel serii Galaxy A. Urządzenie oferuje 6,7-calowy ekran Super AMOLED Infinity-O, poczwórny aparat wyposażony m.in. w obiektyw ultraszerokokątny i obiektyw makro oraz baterię o pojemności 4500 mAh.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są na stronie: https://www.samsung.com/pl/offer/ i na stronach partnerów handlowych. O czasie trwania i zasadach promocji decydują ich organizatorzy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: