Walentynki w Huawei w punktach serwisowych marki

Walentynki w Huawei – zniżka na naprawę i darmowa folia ochronna na ekran

Huawei przygotował walentynkową promocję w punktach serwisowych marki. Przez dwa dni, od 12 do 13 lutego, klienci serwisu mogą skorzystać ze zniżki 100 zł na naprawy pogwarancyjne oraz otrzymać darmową folię ochronną na wyświetlacz. Na każdego, kto odda w tych dniach urządzenie do naprawy, czeka także słodki upominek.

Walentynki w Huawei

100 zł na naprawdę pogwarancyjną i darmowa folia ochronna

Każdy, kto przyniesie do jednego z serwisów Huawei w całej Polsce urządzenie do naprawy, otrzyma 100 zł zniżki na naprawę pogwarancyjną. Urządzenie można również wysłać do serwisu korzystając z bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu oraz obejmuje zwrot naprawionego urządzenia do właściciela tą samą drogą. Każde urządzenie zostaje po naprawie wyczyszczone i zdezynfekowane przed wydaniem lub odesłaniem go do właściciela.

Test Huawei P40 Pro+ 5G – fotograficzny potwór w naszych rękach

Klienci serwisu Huawei mogą również skorzystać z usługi montażu bezpłatnej foli ochronnej na ekran telefonu.

Regulamin promocji i lista serwisów biorących udział w promocji znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/Walentynki-z-Huawei-promocja-serwisowa/topicId_51911/

 Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Zamówienie na wysyłkę door-to-door Huawei można złożyć:

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: