HAMMER – zewnętrzna bateria 5000 mAh z funkcją powerbanka

HAMMER wprowadza do sprzedaży zewnętrzną baterię o pojemności 5000 mAh z funkcją powerbanka

5000 mAh

 

Rozszerza się oferta akcesoriów stworzonych z myślą o smartfonach HAMMER Explorer oraz Explorer PRO. Marka przygotowała dodatkowy moduł – baterię zewnętrzną, która może dwukrotnie wydłużyć działanie smartfona oraz stanowić źródło zasilania dla innych urządzeń elektronicznych.

Test Hammer Explorer – teraz smartfon możesz mieć zawsze ze sobą

Smartfony marki HAMMER zostały stworzone dla osób aktywnych, często przebywających w trudnych warunkach, w których naładowanie telefonu może stanowić wyzwanie. Korzystają z nich amatorzy sportów ekstremalnych, podróżnicy czy alpiniści, dla których stracenie „łączności” ze światem
może wiązać się z ogromnym niebezpieczeństwem. Wybierane są także przez osoby pracujące w wymagającym środowisku, w którym ich urządzenia narażone są na kontakt z wilgocią, pyłem czy upadek z wysokości. Z myślą o tych użytkownikach do sprzedaży trafia zaprojektowana przez zespół specjalistów firmy mPTech bateria zewnętrzna dla modeli smartfonów HAMMER Explorer i Explorer PRO.

Dodatkowa bateria o pojemności 5000 mAh to wyjątkowe na polskim rynku rozwiązanie pozwalające wydłużyć pracę wspomnianych HAMMERÓW prawie dwukrotnie (dodatkowo to ponad 20 godzin rozmów lub ok. 10 godzin odtwarzania filmów na YouTube), bez konieczności używania ładowarki.

Test myPhone Up Smart LTE z KaiOS

Dzięki wygodnemu systemowi montażu, baterię można łatwo podłączyć do tylnego panelu smartfona za pomocą magnesów (rozwiązanie doraźne) lub zainstalować ją na stałe dzięki czterem śrubom dołączonym do produktu wraz ze śrubokrętem. Ładowanie następuje automatycznie (przez piny), a port USB-C i dodatkowy kabel umożliwia, w tym samym czasie, pobór energii przez inne urządzenia elektroniczne bez konieczności rozdzielania akumulatora ze smartfonem. Bateria w żaden sposób nie zakłóca normalnej pracy urządzenia i nie wpływa na funkcje takie jak czytnik linii papilarnych oraz aparat. Dzięki diodom, użytkownik może kontrolować jej poziom naładowania.

Zewnętrzna bateria to nasza autorska technologia, zaprojektowana przez międzynarodowy zespół specjalistów tak, aby zapewniać jak najwygodniejsze i ergonomiczne użytkowanie. Jej przymocowanie do modelu HAMMER Explorer nie wpływa na funkcjonowanie smartfona, a wzmocniona konstrukcja jest odporna na upadki czy uszkodzenia, tak jak sam smartfon. Szczególnie zależało nam na możliwości ładowania tą baterią także innych urządzeń. Stąd wyposażona w nią osoba nie musi dodatkowo nosić ze sobą powerbanka – mówi Radosław Kaczorowski, Product Manager z mPTech.

Zaprojektowanie baterii spełniającej wszystkie kryteria zajęło kilka miesięcy. Dostępna jest w sprzedaży wraz ze smartfonem HAMMER Explorer oraz HAMMER PRO lub jako osobne urządzenie w cenie
169 zł. Więcej o produkcie na:

https://www.myphone.pl/accessory/hammer-explorer-bateria-zewnetrza-z-funkcja-powerbank/

źródło: mPTech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: