Motorola moto g10 – poczuj swobodę korzystania ze smartfonu

Niesamowity, system czterech aparatów o rozdzielczości 48 MP w moto g10 robi z łatwością ostre zdjęcia przy słabym oświetleniu i nocne fotografie o żywych barwach, piękne portrety z rozmytym tłem, a także niezwykle szczegółowe zdjęcia w zbliżeniu. Dzięki technologii Quad Pixel i Trybowi nocnemu zdjęcia przykuwają uwagę, a ultraszerokokątny obiektyw, aparat Macro Vision i czujnik głębi umożliwiają uzyskanie jeszcze lepszych efektów, jak w moto g30.

Motorola moto g10
Motorola moto g10

Poczuj swobodę korzystania ze smartfonu przez ponad dwa dni po jednym naładowaniu dzięki naszej największej dotychczas baterii, o pojemności 5000 mAh. Umożliwia ona bezproblemowe słuchanie i oglądanie strumieniowej muzyki oraz filmów, a także przeglądanie stron internetowych przez wiele godzin.

Test Motorola moto e7 – solidna budżetowa propozycja

Wszystkie potrzebne pliki pomieszczą się we wbudowanej pamięci o pojemności 64 GB1, którą można powiększyć o dodatkowe 512 GB na karcie microSD2.

Używane na co dzień funkcje, takie jak robienie zdjęć czy korzystanie z Asystenta Google, działają sprawniej dzięki sztucznej inteligencji układu Qualcomm Snapdragon 460. Wyższa wydajność umożliwia szybsze renderowanie grafiki bez obciążania baterii przy użyciu 4 GB pamięci RAM najnowszej generacji.

Niesamowitych wrażeń rozrywkowych dopełnia spektakularny wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5 cala. Proporcje boków ekranu 20:9 oraz powierzchni ekranu do korpusu 85% maksymalizują pole widzenia oraz zwiększają aktywny obszar reagujący szybko na dotknięcia, stuknięcia i przesunięcia palcem, dzięki czemu rozrywka wciąga jeszcze bardziej.

 

Przydatne, innowacyjne oprogramowanie

My UX to wszechstronny pakiet narzędzi Motoroli, który rozwija możliwości systemu Android dostarczanego przez Google. Oferując niestandardowe ustawienia, umożliwia korzystanie z muzyki, filmów, gier i motywów urządzenia na jeszcze wyższym poziomie. Oprócz ulubionych funkcji, takich jak włączanie latarki zwykłym potrząśnięciem ręki czy aparatu pokręceniem dłoni, użytkownicy mogą teraz używać gestu pociągnięcia palcem, by podzielić ekran na dwie części i wykonywać więcej czynności na raz. Jednocześnie można oglądać film i rozmawiać na czacie albo pracować nad kilkoma arkuszami czy dokumentami.

My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji. W tej nowej wersji systemu oferowanego przez Google można lepiej porządkować konwersacje w komunikatorach, sterować połączonymi urządzeniami oraz bardziej bezpośrednio zarządzać prywatnością danych. Android 11 zawiera też nowe i udoskonalone funkcje ułatwienia dostępu dla fanów marki Moto, w tym szybszy i łatwiejszy w obsłudze Voice Access i skróty wspomagane przez Asystenta.

Dostępność i ceny

Motorola moto g10 będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w przyszłym tygodniu w Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD i x-kom w sugerowanej cenie detalicznej 699 zł. Smartfon będzie również dostępny w sieci Play.

moto g10 Tech Specs_EUROPE

Jeden komentarz do “Motorola moto g10 – poczuj swobodę korzystania ze smartfonu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: