Zmywarka Samsung z rocznym zapasem produktów Somat

Zmywarka Samsung z rocznym zapasem produktów Somat

Somat

Czy oferuje przydatne rozwiązania?

Możesz oddać się przyjemności gotowania bez myślenia o bałaganie. Zmywarki Samsung pomogą w sposób szybki i wygodny przywrócić w kuchni idealny porządek. Dzięki Programowi Ekspresowemu filiżanki, sztućce i talerze będą lśniąco czyste i suche już w godzinę, a funkcja auto-open zadba o to, aby po zakończonym cyklu zmywania drzwiczki zmywarki uchyliły się automatycznie. Dzięki temu nagromadzona w urządzeniu para wodna znajdzie ujście zawsze na czas, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy musieliśmy pamiętać o tym, aby uwolnić ją ręcznie.

Osadzająca się na naczyniach para powodowała powstawanie nieestetycznych zacieków, które wymagały dodatkowego polerowania. Teraz, za sprawą zaawansowanych technologii Samsung, sprzątnięcie naczyń po obiedzie czy rodzinnej kolacji zajmie chwilę i bez względu na to, jak długo naczynia pozostaną w zmywarce, nie stracą blasku i będziemy mogli w każdej chwili schować je do szafki kuchennej lub podać gościom. Wszystko zostało przemyślane w taki sposób, aby uprzyjemnić codzienne domowe obowiązki.

Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Czy posiada dwie strefy zmywania i oszczędza wodę?

Obawiasz się o uszkodzenie delikatnych porcelanowych elementów zastawy stołowej, dlatego czasem decydujesz się na mycie ręczne? Duże ciśnienie wody w połączeniu z wysoką temperaturą, pomoże doczyścić brytfanki czy garnki po tłustych potrawach mięsnych, ale może też spowodować wyblaknięcie kolorowych elementów zastawy. Dlatego Samsung zastosował w swoich zmywarkach wyjątkową funkcję Zone Booster™, która dzieli urządzenie na dwie strefy – intensywną i delikatną. Teraz możemy bezpiecznie umyć silnie zabrudzone naczynia obok porcelany z malowanymi zdobieniami bez obaw o jej uszkodzenie. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia zmywania już przy połowie załadunku. Wystarczy umieścić naczynia w dolnej strefie urządzenia, a strumień wody będzie kierowany wyłącznie na ten poziom. To bardzo wygodne i ekologiczne rozwiązanie, które odpowiada na zróżnicowane potrzeby użytkowników.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Czy zmywarka dostosowuje się do Twoich potrzeb?

Zaawansowane zmywarki gwarantują łatwy załadunek, dzięki czemu z łatwością zmieścisz w nich niewymiarowe tace, garnki czy blachy z piekarnika, a także bezproblemowy rozładunek, bez poświęcania dodatkowych nakładów czasu i energii na doczyszczanie czy polerowanie naczyń. Dzięki łatwej regulacji wysokości zawieszenia górnego kosza w zmywarkach Samsung zmywanie większych gabarytów nie będzie stanowiło problemu.

Funkcja Speed Booster natomiast przydaje się nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale także w sytuacjach, w których potrzebujemy szybko zmyć dużą ilość naczyń. Dzięki niej skrócimy czas trwania wybranego programu zyskując pewność, że na wizytę gości wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane. Samsung rozumie indywidualne potrzeby użytkowników, dlatego wychodząc im naprzeciw oferuje rozwiązania, które znajdują realne zastosowanie w codziennym życiu.

Test Samsung Galaxy Watch 3 – smartwatch niemalże kompletny

Zmywanie bez kosztów przez rok* – skorzystaj z promocji Samsung

Samsung przygotował wyjątkową promocję, dzięki której zyskasz nie tylko nieocenioną pomoc w kuchni, ale także zapas tabletek do zmywarki na cały rok*.

Dobrze dobrane środki myjące to podstawa. Teraz, kupując wybrany model zmywarki Samsung, otrzymasz zapas tabletek do zmywania Somat Gold oraz Somat Duo Machine Cleaner, które zadbają o czystość Twoich naczyń i Twojego urządzenia.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest min. rejestracja produktu w ciągu 21 dni od daty zakupu oraz pozostawienie własnej opinii o produkcie we wskazanym w regulaminie miejscu.

Promocja rozpoczyna się 15 lutego 2021 roku i obowiązuje do 30 kwietnia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje na temat promocji (przystąpienia do promocji oraz jej zasad) dostępne są na: www.dodajkuchniblasku.pl

__________——————-

* Korzystając z jednego urządzenia i zmywając raz dziennie.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: