Bang-On Balls: Chronicles turla się na scenę

Bang-On Balls: Chronicles turla się na scenę! To platformówka 3D inspirowana najlepszymi grami gatunku. Kulki będą się obijać w rozległych, otwartych poziomach pełnych wyzwań.

Bang-On Balls

Bang-On Balls: Chronicles turla się na scenę! To platformówka 3D inspirowana najlepszymi grami gatunku. I kiedy mówimy najlepszymi, mamy na myśli włoskich hydraulików, niebieskiego jeża i niedźwiedzia z ptakiem w plecaku! W plecaku!

Recenzja Creative SXFI Gamer – zmienia oblicze gry

To gra, w której wcielasz się w bohatersko bohaterskiego bohatera – kulkę, którego ubierasz do woli w różne gadżety i grasz w pojedynkę lub w trybie 4-osobowej współpracy ze znajomymi na różnych planszach o tematyce historycznej (nieco umownej). Feudalna Japonia? は い 、 も ち ろ ん 。 Kosmiczny wyścig? Поехали! Odpalamy napęd rakietowy! A może coś z Dzikiego Zachodu? Zapnij pasy, partnerze!


Kulki będą się obijać w rozległych, otwartych poziomach pełnych wyzwań, skarbów do odblokowania, epickich zniszczeń oraz mnóstwa broni, tarcz i innych zabawnych przedmiotów, które nie tylko pozwalają dostosować graczowi kulkę, ale także dadzą przewagę zarówno w walce jak i eksploracji! Niezwykle zabawna i intuicyjna mechanika rzucania kulkami i ich rozbijania oraz nietuzinkowe poczucie humoru to wszechstronna rozrywka dla Ciebie i Twoich znajomych!

Exit Plan Games – OficjalnaStrona

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: