T-Mobile – 60 minut lub SMS-ów na Happy Fridays

W ten weekend, od 19 do 21 lutego, klienci T-Mobile, w ramach akcji Happy Fridays, mogą aktywować darmowy pakiet 60 minut wymiennych na SMS-y do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Wystarczy skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać SMS-a.

Rozmowy nocą czy poranne SMS-y? Zarówno dla tych, którzy lubią długie telefoniczne rozmowy, jak i dla tych, którzy wolą pisać SMS-y, T‑Mobile przygotował kolejny bonus w ramach „Happy Fridays”. Klienci indywidualni oferty abonamentowej, MIX i na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę 60 minut wymienną na SMS, dzięki czemu kontakt z bliskim – nawet tymi przebywającymi za granicą – będzie jeszcze prostszy.

60 minut

Aktywuj pakiet i dziel się przeżyciami

Magentowy bonus czeka na zainteresowanych przez cały weekend – od 19 do 21 lutego br. w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Prezent zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Zarówno użytkownicy MIX, na kartę, jak i abonenci mogą korzystać z pakietu aż przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie Unii Europejskiej (strefa 1A). Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: