Motorola moto e7 power – z energią 5000 mAh na dni i noce

Motorola moto e7 power wyróżnia się imponującą żywotnością baterii 5000 mAh do intensywnego użytkowania w dzień i w nocy. Co więcej, oferuje też funkcje fotograficzne i wyświetlacz o jakości rzadko spotykanej w tym przedziale cenowym.

Motorola moto e7 power
Motorola moto e7 power

Energia nieodłącznie towarzyszy wydajności, a najlepszym tego przykładem jest nowy smartfon Motorola moto e7 power. Urządzenie to wyróżnia się imponującą żywotnością baterii, niesamowitą niezawodnością oraz wydajnością potrzebną do intensywnego użytkowania w dzień i w nocy. Co więcej, oferuje też funkcje fotograficzne i wyświetlacz o jakości rzadko spotykanej w tym przedziale cenowym.

 

Wyjątkowo pojemna bateria 5000 mAh umożliwia bezproblemową rozrywkę, pracę i naukę przy użyciu moto e7 power. Po jednym naładowaniu można słuchać muzyki online przez nawet 76 godzin, oglądać wideo przez 14 godzin albo przeglądać strony internetowe przez 12 godzin1. Dzięki dwudniowemu zapasowi energii2 można zapomnieć o ładowarce przez cały weekend.

Motorola moto e7 power
Motorola moto e7 power

6,5-calowy wyświetlacz Max Vision HD+ prezentuje wrażenia wizualne należące do najlepszych w rodzinie moto e, a dzięki ultraszerokim proporcjom 20:9 ulubione filmy, gry i czaty wideo wyglądają najefektowniej.

 

Smartfon imponuje szybkością reakcji dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2 GHz. Zapewnia on więcej grania, oglądania i czatowania bez opóźnień.

 

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na pełnym obrazie, czy drobnych szczegółach, uwieczni je system dwóch aparatów w smartfonie moto e7 power. Szybko łapiący ostrość, 13-megapikselowy aparat główny z autofokusem z detekcją fazy (PDAF) robi zdjęcia w mgnieniu oka, a obiektyw Macro Vision pozwala ustawić smartfon 4-krotnie bliżej niż standardowy obiektyw, aby można było uchwycić drobne szczegóły. Co więcej, jest też 5-megapikselowy aparat do selfie, na których będziesz zawsze prezentować się najkorzystniej.

 

 

Wszystkie te efektowne zdjęcia i nagrania wideo można bez problemu przechowywać w niezawodnej pamięci masowej o pojemności 64 GB3. Tych, którzy potrzebują dużo więcej miejsca na pliki, ucieszy obsługa kart microSD o pojemności nawet 1 TB!

 

Motorola wzbogaca swoje smartfony o funkcje sprzętowe i programowe, które uprzyjemniają i upraszczają obsługę. Za pomocą czytnika linii papilarnych umieszczonego dyskretnie w logo z „Batwingiem” z tyłu telefonu można odblokowywać urządzenie jednym dotknięciem. Smartfon ma też z boku specjalny przycisk Asystenta Google, który pomaga w szybkim znajdowaniu odpowiedzi i wykonywaniu czynności przy użyciu samego głosu.

 

 

Smartfon moto e7 power będzie dostępny w Polsce w ofercie sieci Play w wariancie 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Sugerowana cena detaliczna wynosi 499 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: