Dynabook Satellite Pro C50-G od marca na rynku

Dynabook Europe GmbH przedstawia Satellite Pro C50-G, kolejny przystępny cenowo 15-calowy model zaprojektowany z myślą o połączeniu wydajności, produktywności i nowoczesnego designu. Satellite Pro C50-G oferuje szeroki wybór procesorów Intel dziesiątej generacji, w tym procesorów Core i Celeron.

Dynabook Satellite Pro C50-G
Dynabook Satellite Pro C50-G

Mobilność to podstawa

C50-G łączy wydajność i funkcjonalność z eleganckim wyglądem i mobilnością. Granatowa obudowa nadaje urządzeniu nowoczesny charakter, który spodoba się profesjonaliście lub studentowi pracującemu stacjonarnie i w podróży. Procesory Intel w połączeniu z pamięcią DDR4 do 16 GB* i opcjonalnymi szybkimi dyskami SSD do 512GB zapewniają wysoki poziom wydajności. Laptop jest łatwy w transporcie dzięki 19,7 mm obudowie i wadze zaledwie 1,8 kg*. Sięgający 13,5 godziny czas pracy na baterii1 umożliwia płynną pracę przez cały dzień. Komfort użytkowania zapewniają 15,6-calowy matowy ekran HD lub FHD, duża klawiatura i ClickPad. Dostępny jest również SecurePad z czytnikiem linii papilarnych. C50-G jest pokryty powłoką antybakteryjną o skuteczności 99,9%2.

Test Lenovo ThinkBook Plus laptop z dodatkowym ekranem e-link

Reklamy

Zakup urządzeń niezbędnych do wydajnej pracy nie musi już drenować budżetu. W Dynabook dbamy o oferowanie najlepszych rozwiązań w różnych specyfikacjach i cenach dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych użytkowników” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. – „Nowy model C50-G to solidny zestaw narzędzi do codziennej pracy w kompaktowej i estetycznej obudowie. Będzie on dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie”.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Dostęp do sieci z każdego miejsca

Model C50-G korzysta z szerokiej gamy połączeń, by umożliwić użytkownikom efektywną pracę z każdego miejsca. Urządzenie jest wyposażone w funkcje WiFi 802.11 AC i Bluetooth. Pomimo smukłej obudowy, C50-G ma wielofunkcyjny port USB-C do ładowania, wyświetlania, podłączania i przesyłania danych. Dodatkowo dysponuje dwoma portami USB 3.1-A, pełnowymiarowym portem HDMI i portem Gigabit-LAN oraz gniazdem kart Micro SD.

W szczególnie wymagającym czasie zdalnej pracy i nauki model C50-G zapewnia wszystkie narzędzia do utrzymywania kontaktu ze światem. Urządzenie jest wyposażone w kamerę internetową HD, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany. Gniazdo mikrofonu /słuchawek i Bluetooth dają użytkownikom możliwość podłączenia lub sparowania słuchawek.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: