Xiaomi – ruszyła fala gorących promocji

Trzy topowe technologie w świetnych cenach – ruszyła fala gorących promocji Xiaomi

Nowy Smart TV QLED 75 cali, nowa hujanoga elektryczna Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG, nowy odkurzacz bezprzewodowy – przez 24 godziny będą do kupienia w naprawdę gorących cenach

Powodów, żeby świętować, jest coraz więcej. Wśród lutowych nowości Xiaomi można przebierać, warto jednak zwrócić uwagę na najnowszą szybką promocję nowości:

Jeden z najciekawszych Smart TV na rynku. Wszystkie parametry są na najwyższym poziomie – realistyczna jakość obrazu QLED 4K, wbudowany najnowszy Android TV, pełna integracja z inteligentnym domem za pomocą Asystenta Google. Do tego naprawdę dobrze dopracowany design dla fanów domowej rozrywki. Wszystko to w fenomenalnej cenie, ale trzeba się pośpieszyć.

Test Xiaomi Redmi Note 9 Pro – najmocniejszy z serii

Promocja obowiązuje od 15 marca i do wyczerpania zapasów! 

  • Mi Vacuum Cleaner G10: 1199 PLN – w promocji 899 PLN

Odkurzanie z mocą! 150 AW dostępne w przenośnym urządzeniu pomoże wyczyścić najodleglejsze zakamarki domu. Odkurzacz na jednym ładowaniu pracuje do 65 minut. Na czytelnym wyświetlaczu przeczytamy wszystkie parametry działania. Przez 24 godziny to urządzenie będzie tańsze aż o 300 złotych!

Promocja startuje 25 lutego i potrwa 24 godziny.

Najnowsza elektryczna hulajnoga w imponującej stylistyce Mercedes-AMG Petronas F1 Team. Coś dla fanów F1 i efektywnego poruszania się po mieście. Po zakupie hulajnogi dostaniesz 300 PLN na kolejne zakupy urządzeń Xiaomi.

Promocja startuje 25 lutego i potrwa 24 godziny.

Promocja dotyczy wyłącznie sprzedaży online. Wszystkie urządzenia w promocji można kupić na Mi-Home.pl, Mi-Store.pl oraz Mimarkt.pl

Promocja Mi Vacuum Cleaner G10 oraz Mi Electric Scooter Pro 2 trwa 24 godziny lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: