Xiaomi Mi 11 – przedsprzedaż w Polsce z prezentami

Xiaomi Mi 11 – 25 marca ruszy przedsprzedaż najnowszego smartfonu Xiaomi, a wraz z nią bardzo atrakcyjna promocja. Do zamówionych smartfonów można wybrać atrakcyjny darmowy prezent – autonomiczny odkurzacz Mi Robot Vacuum Mop Pro, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro H, elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Essential lub voucher o wartości 1000 złotych.

Xiaomi Mi 11 – mobilne studio filmowe naszym okiem

Xiaomi Mi 11 to jeden z najszybszych i najlepiej wyposażonych smartfonów na rynku. Mi 11 używa najnowszego procesora Snapdragon 888 5G i zestawu aparatów fotograficznych pozwalającego na kręcenie materiałów wideo w wysokiej jakości.

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11

Dostępność i cena

Reklamy

Xiaomi Mi 11 będzie dostępny w salonach Mi Store i na stronach (www.mi-home.pl, www.mi-store.pl i www.mimarkt.pl), w sieciach sprzedaży detalicznej (Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD X-kom) oraz u operatorów telekomunikacyjnych (Orange, Play, T-Mobile i Plus).

Smartfon jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie ilością wbudowanej pamięci (128 i 256 GB). Ceny wynoszą, odpowiednio:

  • – Mi 11 8 GB RAM i 128 GB – 3499 PLN
  • – Mi 11 8 GB RAM i 256 GB – 3699 PLN

Promocje nowej generacji

Dla kupujących Mi 11 w przedsprzedaży, która rusza już 25 lutego o godzinie 19:00, Xiaomi przygotowało sporą niespodziankę. Do każdego smartfonu można w prezencie dostać jeden z wybranych dodatków wartych nawet 1299 PLN:

Wymiana szybki za darmo

Darmowe urządzenia i voucher to nie koniec atrakcji dla użytkowników Xiaomi. Mi 11 jest sprzedawany z dodatkową gwarancją na wyświetlacz. Jeśli w ciągu roku od kupna smartfonu stłucze nam się ekran, będzie można go raz wymienić za darmo.

Regulamin promocji może różnić się w zależności od partnera.

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: