NEXT Mobile – niezawodny internet od 37,00 zł/mies

„Niezawodny internet – podstawa home office”

Niedługo minie 12 miesięcy od momentu wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce. Rok 2021, podobnie jak 2020 upływa pod dużym znakiem zapytania. Wszyscy zadają sobie pytanie: Czy wrócimy jeszcze do „normalności”? Trudno komukolwiek przewidzieć, kiedy uczniowie na stałe zasiądą w szkolnych ławkach, studenci w aulach, a pracownicy w swoich biurach. Liczba osób pracujących zdalnie stale wzrasta. Wiele firm pozostaje na home office od marca 2020 roku i trudno dojrzeć na horyzoncie zmianę tego stanu rzeczy. Praca zdalna wkroczyła do naszych domów w niesamowitym tempie, a podstawą tego stanu rzeczy jest niezawodny internet.

NEXT Mobile

Praca i nauka zdalna wymagają szybkiego i stabilnego internetu, który mimo dużych obciążeń posłuży użytkownikowi również w wolnym czasie. Pandemia pokazała nam jakie wady i zalety niesie za sobą zdalna praca i nauka. Oszczędność czasu, który dzięki temu możemy poświęcić bliskim oraz statystycznie większa produktywność, to główne jej zalety. Komfort pracy zdalnej jest niezwykle ważny w tych stresującym czasie. Nieprzerwane telekonferencje, szybkie wyszukiwanie informacji – to gwarantuje internet od NEXT Mobile.

Oferująca usługi telekomunikacyjne firma NEXT Mobile postanowiła wesprzeć osoby, które z przyczyn zawodowych oraz obowiązków szkolnych pozostają w domach. Operator wirtualny działający na infrastrukturze sieci Plus zaproponował trzy promocyjne taryfy internetowe:

Reklamy
  • Smart Home”: 100 GB (dzień) + 200 GB (noc) – 37,00 zł/miesięcznie
  • Smart School”: 200 GB (dzień) + 200 GB (noc) – 68,00 zł/miesięcznie
  • Smart Office”: 300 GB (dzień) + 200 GB (noc) – 99,00 zł/miesięcznie

W ramach taryf klienci otrzymają 100 GB, 200GB lub 300GB w ciągu dnia oraz 200 GB do wykorzystania w nocy tzn. w godzinach 1:00 – 8:00. W ramach promocji NEXT Mobile dla nowych i przyszłych klientów wprowadził opłatę aktywacyjną za 1,00 zł. Promocja obowiązywać będzie do końca marca, z możliwością przedłużenia promocji, jeśli obostrzenia związane z koronawirusem utrzymają się. Abonament w ramach oferowanych taryf objęty jest bezterminową umową, którą można zakończyć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Proces zawierania umowy odbywa się w 100% zdalnie, co jest szczególnie wygodne w obecnych czasach. Zakupu taryfy dokonać można przez sklep internetowy: www.sklep.nextmobile.pl. Po zamówieniu kurier dostarczy umowę wraz z kartą SIM.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: