PocketBook Touch Lux 4 – usprawnienia i Empik Go

Nowości dla czytników PocketBook Touch Lux 4 – usprawnienia i Empik Go!

 Zoptymalizowane działanie Legimi, aplikacja Empik Go oraz kilka dodatkowych nowości zawartych w oprogramowaniu wersji 6.3 dla nieco starszego flagowca PocketBook.

 Test PocketBook Color – kolorowy czytnik e-booków dla całej rodziny

Dziś użytkownicy czytników PocketBook Touch Lux 4 otrzymają aktualizację oprogramowania dla swoich urządzeń. W pakiecie, oprócz długo oczekiwanej aplikacji Empik Go, znalazła się także zoptymalizowana obsługa e-booków Legimi. Dzięki wykorzystaniu silnika Blink pliki z tej platformy będą się płynniej przetwarzane przez czytniki tego modelu.

W najnowszym oprogramowaniu udostępniamy naszym klientom nie tylko sprawniej działające aplikacje Legimi i Empik Go, ale także dodatkowe udogodnienia e-czytania – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. W PocketBook Touch Lux 4 po aktualizacji wygodniejsze w użyciu będą opcje przybliżania i zmiany wielkości, przewijania tekstu, generowania okładek oraz przetwarzania plików w formacie PDF.

W aktualizacji o symbolu 6.3.499 PocketBook zawarł funkcjonalności umożliwiające dostosowywanie poziomu kontrastu i korekcji Gamma w plikach PDF i DjVu, a także opcję powiększania ilustracji w e-bookach w formacie EPUB i FB2. Nowością jest obsługa plików LCP DRM z ochroną praw autorskich.

PocketBook Touch Lux 4
PocketBook Touch Lux 4 z nowym oprogramowaniem

Aktualizację będzie można pobrać za pomocą łączności Wi-Fi, natomiast na stronie  https://pocketbook.pl/pl-pl/support-pl pakiet już jest dostępny.

Niebawem oprogramowanie w wersji 6.3 pojawi się dla czytników PocketBook Touch Lux 5, PocketBook Color, PocketBook InkPad 3 Pro i PocketBook InkPad X.

źródło: PocketBook

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: