Pomiar temperatury ciała za pomocą termowizji

System pomiaru temperatury ciała odpowiedzią na współczesne potrzeby walki z pandemią

Pomiar temperatury

Obecna sytuacja epidemiologiczna zmieniła nasze dotychczasowe nawyki w znacznym stopniu. Dotychczasowe przyzwyczajenia zeszły na bok ustępując miejsca działaniom prewencyjnym, które mają na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji wirusowej w społeczeństwie. W tym celu pomocny może okazać się system pomiaru temperatury ciała od firmy Guide Sensmart.

Sposób na ochronę zdrowia ludności w przestrzeni publicznej

System pomiaru temperatury ciała to rozwiązanie, które w ostatnim czasie zyskało na znaczeniu w przestrzeni publicznej. Urządzenia stosowane w tym przypadku wykorzystują pozytywne aspekty termowizji poprzez przeprowadzanie dokładnych pomiarów temperatury ciała pacjentów. W ten sposób szybko można przeanalizować wszelkie nieprawidłowości w większych skupiskach ludności znajdujących się na małej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą jest także ograniczenie dalszej emisji zarazków pomiędzy osobami, które zostały poddane badaniom.

Reklamy

Test Bose Frames Tempo – okulary do treningów na powietrzu

System pomiaru temperatury ciała odpowiedzią na współczesne potrzeby walki z pandemią

Przedstawiony system pomiaru temperatury ciała można spotkać najczęściej w miejscach o wzmożonej liczbie osób. Przykładem takich przestrzeni są lotniska, galerie handlowe oraz sklepy wielkopowierzchniowe, gdzie znajdować się może spore zagęszczenie ludności. W takich przypadkach system pomiaru temperatury ciała jest wręcz wskazany. Umożliwia on w szybki sposób zlokalizowanie osób posiadających podwyższoną temperaturą i odizolowanie ich od społeczności w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji oraz możliwości kamer termowizyjnych znajdziemy na stronie internetowej firmy Guide Sensmart.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: