Lexmark GO Line etherFAX – nowe modele faksu w chmurze

Lexmark GO Line – nowa seria urządzeń pomaga klientom małych i średnich firm uwolnić się od faksu analogowego i przejść do faksowania w chmurze

Lexmark GO Line

Firma Lexmark, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania obrazu, ogłosiła wprowadzenie nowych modeli produktów wielofunkcyjnych (MFP) z serii Lexmark GO Line, oferujących usługę faksowania w chmurze. Aby zaproponować spójne rozwiązanie, które pozwala małym przedsiębiorstwom przejść od internetowych lub analogowych linii faksu, Lexmark zaprojektował nowe urządzenia łączące dodatkową usługę faksu w chmurze (etherFAX) ze standardowymi sposobami działania poprzez Wi Fi.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Według badania firmy IDC[i] 90% użytkowników faksu już zintegrowała lub rozważa integrację faksu z innymi technologiami czy aplikacjami – powiedział Brock Saladin, starszy Wiceprezes i Dyrektor Handlowy firmy Lexmark. – Nowe modele pozwalają na dostarczanie naszym klientom przyjaznego dla użytkowników interfejsu faksu, zapewniając przy tym bezpieczne, szyfrowane rozwiązanie typu end-to-end – dodał.

Nowe modele obejmują pięć urządzeń z serii Lexmark GO Line, 3 kolorowe: Lexmark MC3224i, MC3326i i MC3426i; oraz dwa urządzenia monochromatyczne: Lexmark MB2236i i MB3442i. Modele te stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnego faksu analogowego, zapewniając opcję faksu w chmurze.

Reklamy

etherFAX Ready

etherFAX Ready

Współpraca firmy Lexmark z etherFAX sprawia, że korzystanie z faksu w chmurze jest bezpieczne i obejmuje:

  • Ultraszybką transmisję obrazów o wysokiej rozdzielczości (600 dpi)
  • Możliwość jednoczesnego odbierania połączeń przychodzących – brak sygnału „zajęte”
  • Rozwiązanie typu „plug and play” (podłącz i działaj) z łatwą konfiguracją
  • Identyczne doświadzenie użytkownika do doświadczenia korzystającego z faksu analogowego
  • Wiodące w branży zabezpieczenia, w tym: szyfrowanie end-to-end na poziomie wojskowym, zgodność z ustawą HIPPA (Health Insurance Portability and Accountability Act) oraz zgodność ze standardem bezpieczeństwa danych kart płatniczych (PCI DSS)

Lexmark_Auto_Registration_Final.mp4 from etherFAX on Vimeo.

Klienci mogą bezpłatnie wypróbować usługę etherFAX przez trzy miesiące lub przesłać próbnie do 300 stron, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Po zakończeniu okresu próbnego konieczne jest dobranie odpowiedniego abonamentu miesięcznego w etherFAX[ii].

_____________________________————————–

[i] IDC White Paper | Fax Market Pulse: Trends, Growth and Opportunities, czerwiec 2017.

[ii] *Z zastrzeżeniem subskrypcji z etherFAX ™. Pakiet próbny (do 3 miesięcy lub 300 stron, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) jest wliczony w cenę bez abonamentu, mogą obowiązywać inne opłaty, takie jak opłaty telekomunikacyjne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z etherFAX ™ (www.etherfax.net). Faksowanie analogowe przez linię telefoniczną nie jest obsługiwane przez to urządzenie. Usługa może nie być dostępna we wszystkich lokalizacjach.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: