Moja Gazetka – aplikacja zakupowa w AppGallery

Moja Gazetka, aplikacja zakupowa agregująca gazetki promocyjne i katalogi, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w AppGallery.

Moja Gazetka

Integracja z HMS oznacza, że użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.

Aplikację Moja Gazetka z AppGallery mogą pobrać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów i tabletów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS, takich jak najnowszy smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei P smart 2021, Huawei Mate 30 Pro i składany smartfon Mate Xs, a także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

W aplikacji Moja Gazetka można znaleźć najnowszą, atrakcyjną ofertę dostępną na huawei.pl, a przygotowaną z okazji Dnia Kobiet. Znalazły się w niej wybrane smartfony, laptopy, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki i tablety w nowych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Dodatkowo, pierwsze 1 000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją na huawei.pl, otrzymają kod o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt. Promocja potrwa do 8 marca lub do wyczerpania zapasów.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Moja Gazetka to czołowa aplikacja zakupowa w Polsce, która agreguje gazetki promocyjne i katalogi. Miesięcznie notuje około 450 tysięcy aktywnych użytkowników, którzy w sumie przeglądają kilkanaście milionów gazetek każdego miesiąca. Oprócz możliwości przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych, aplikacja oferuje również dodatkowe opcje, takie jak tworzenie listy zakupowej (wraz z możliwością wygodnego jej współdzielenia), śledzenie dni handlowych, przechowywanie kart lojalnościowych czy wyszukiwanie promocji na konkretne produkty.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

Aplikacja Moja Gazetka świadczy usługi publikacji gazetek promocyjnych w formie elektronicznej, dzięki czemu nie tylko pozwala ograniczyć koszt tradycyjnego kolportażu, ale także pozyskać zdecydowanie większe możliwości analizy publikowanych materiałów. Ważnym elementem jest ochrona środowiska naturalnego, głównie poprzez redukcję liczby drukowanych gazetek papierowych. W 2020 roku użytkownicy aplikacji przejrzeli ponad 2,7 miliarda stron gazetek, co – w przeliczeniu na wydania papierowe – pochłonęłoby około 235 tysięcy drzew.

Test Huawei Y6p – smartfon za 599 zł z bezterminowym dostępem do nawigacji AutoMapa

W sklepie AppGallery jest już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 120 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: