MasterChef Junior – Samsung zaprasza do kuchni

Program MasterChef Junior to dla uczestników dobra zabawa, ale także prawdziwa szkoła gotowania i inspirująca rywalizacja. W każdym z odcinków liczą się nie tylko doskonałe efekty w postaci skomplikowanych i wyrafinowanych dań, ale i czas gotowania. Partnerem 6. edycji programu jest Samsung, który wyposażył kuchnię MasterChef Junior w innowacyjne urządzenia, które pomagają małym kucharzom osiągnąć mistrzowski poziom i przechodzić przez kolejne etapy eliminacji.

Podwójne pieczenie – szybsze efekty

Umiejętności uczestników dziecięcej edycji programu robią niemałe wrażenie. W tej edycji mali szefowie będą korzystać z piekarnika Samsung Dual Cook Flex™. Zaletą tego rewolucyjnego urządzenia jest jego wyjątkowa konstrukcja. Jako pierwszy piekarnik na rynku pozwolił na pieczenie dwóch potraw jednocześnie[1]. Dzięki specjalnemu separatorowi możemy piec w tym samym czasie tak różne dania jak ryba i sernik w dwóch odmiennych trybach i temperaturach bez ryzyka przenikania się zapachów. To doskonałe rozwiązanie, gdy oczekujemy gości w sobotnie popołudnie lub gdy nasze pociechy mają ochotę na zupełnie różne potrawy. Oszczędzamy w ten sposób czas, który możemy poświęcić swoim bliskim.

Z kolei innowacyjne, dzielone drzwi Flex Door pozwalają na otwarcie tylko górnej części urządzenia, pozostawiając dolną komorę szczelnie zamkniętą. Dzięki temu możemy doglądać dania, które pieką się na pierwszym poziomie bez ingerencji w drugą, dolną strefę pieczenia. To szczególnie istotne, gdy jednocześnie pieczemy na przykład pieczeń wymagającą podlewania i ciasto, które jest wrażliwe na zmianę temperatury i potrzebuje dłuższego czasu pieczenia.

Reklamy

MasterChef Junior

Świeżość produktów – podstawa w kuchni

Aby sprostać kulinarnym wyzwaniom potrzebujemy dużej lodówki, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne produkty. Ich doskonała świeżość jest bowiem podstawą, jeśli chcemy cieszyć się idealnym smakiem i aromatem potraw. Dzięki technologii SpaceMax™, zastosowanej w lodówkach Samsung Side by Side oraz Combi z dolnym zamrażalnikiem, zyskujemy dodatkową przestrzeń wewnętrzną przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych urządzenia.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Jednocześnie, za sprawą technologii Twin Cooling Plus optymalizującej temperaturę i wilgotność w lodówce oraz zamrażarce, żywność pozostaje soczysta i świeża nawet dwa razy dłużej*. Dzięki niezależnym obiegom powietrza zapachy nie mieszają się, a żywność zachowuje swój naturalny aromat. Co więcej kompresor Digital Inverter w lodówkach Samsung optymalizuję pracę tak, aby maksymalnie ograniczyć wahania temperatury do ±0,5°C**. W zachowaniu stałej temperatury pomaga też elegancki, metalowy panel Metal Cooling™, który stabilizuje temperaturę wewnątrz urządzenia po otwarciu drzwi.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Poza piekarnikami Dual Cook Flex™ i lodówkami Samsung, młodzi mistrzowie kuchni będą korzystać również z płyt gazowych Samsung.

Zarezerwuj sobie niedzielny wieczór – zobacz jak doskonale radzą sobie uczestnicy 6. edycji MasterChef Junior i daj się zainspirować.

TVN, niedziela 7.03.2021, godz. 20:00

 

*  Poziom świeżości podany na podstawie wyników prób przeprowadzonych przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH* dla lodówek RS6*N8* w porównaniu do konwencjonalnego modelu Samsung RSA1U*
** Działa wyłącznie w komorze lodówki, przy zamkniętym urządzeniu.
[1] W różnych trybach oraz temperaturach pieczenia i bez obawy o mieszanie się zapachów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: