Jak efektywnie zbudować sieci 5G

Już jest raport fundacji Digital Poland ,,Jak efektywnie zbudować sieci 5G z korzyścią dla całego społeczeństwa i państwa’’, który zawiera wszystko, co chciałbyś wiedzieć o sieci 5G.

sieci 5G

Ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, jak ważna dla naszego życia jest łączność. Epidemia i krajowe lockdowny sprawiły, że zdecydowana większość naszego życia przeniosła się do świata wirtualnego. Właśnie dlatego powstała publikacja, która jest pierwszym tak kompleksowym przeglądem tematyki rozwoju 5G w Polsce i rozwija potrzebną debatę o zapewnieniu łączności całemu społeczeństwu oraz kluczowym instytucjom w państwie.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Jakie są trendy w budowie sieci telekomunikacyjnych w standardzie New Radio (5G)? Jakie są efektywne modele współdzielenia sieci? Jaki jest światowy dorobek budowy narodowych, hurtowych sieci komórkowych? Jakie są programy wspierające pokrycie całego kraju zasięgiem sieci komórkowych? Jakie są najlepsze modele wsparcia sieci na terenach białych plam i słabo zaludnionych? Przegląd rozwiązań i wdrożeń sieci łączności krytycznej oraz dla instytucji publicznych, w tym podsumowanie obecnej sytuacji w Polsce w tym zakresie. To wszystko znajdą Państwo w najnowszym raporcie fundacji.

Reklamy

Raport można za darmo pobrać: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: