Romance TV – dla wszystkich klientów sieci INEA

Romance TV w otwartym oknie w sieci INEA w marcu

Romance TV

Od 1 do 31 marca Romance TV jest dostępny dla wszystkich klientów sieci INEA. W specjalnym otwartym oknie o nazwie „Z pazurem” i skierowanym do kobiet, widzowie zobaczą m.in. nowe premierowe adaptacje powieści Agathy Christie i Rosamunde Pilcher, a z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet portrety silnych pań, które nie bały się spełniać swoich marzeń: Anny Burdy, Marii Montessori, Beate Uhse, sióstr Fontana czy Katarzyny Luter.

Przez cały marzec, wszyscy klienci sieci INEA będą mogli oglądać wiosenne propozycje kanału Romance TV. W każdą niedzielę stacja zaprasza na wielką dawkę emocji i premiery kryminałów „Małe morderstwa Agathy Christie” oraz kontynuację serii „Kryminalne zagadki Agathy Christie”. Wszystkie odcinki zostały nakręcone na kanwie powieści słynnej autorki. Z kolei we wtorki Romance TV pokaże cztery nowe adaptacje romansów Rosamunde Pilcher w cyklu „Pozdrowienia z Kornwalii”. Będą to przepełnione miłością i namiętnością filmy o wzruszających, ludzkich historiach i z pozytywnym zakończeniem.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w cyklu „Przeciw wszelkim przeciwnościom losu”, stacja wyemituje portrety silnych i wspaniałych kobiet, które z determinacją walczyły o swoje marzenia i potrafiły osiągnąć to, czego pragnęły. Będą to biografie: Marii Montessori, która opracowała nowatorską metodę nauczania dzieci, Anny Burdy – założycielki słynnego międzynarodowego wydawnictwa, sióstr Fontana – projektantek mody, które ubierały Jackie Kennedy, Audrey Hepburn i Grace Kelly, Beate Ushe – królowej erotycznego imperium czy Katarzyny Luter, żony Marcina Lutra, która miała duży wpływ na reformatorskie myślenie swego męża, Beate Uhse, która walczyła o wolność seksualną i by kobiety czerpały radość z życia miłosnego, czy Siggi Thieme, która jako jedna z pierwszych kandydowała do policji kryminalnej, rzucając wyzwanie dotychczasowym wyobrażeniom o roli mężczyzny i kobiety.

Z kolei 20 marca, z okazji Światowego Dnia Romantyki stacja pokaże najbardziej romantyczne i ulubione hity widzów, dzięki którym przeniosą się w ekskluzywne miejsca na całym świecie, gdzie będą się dziać pełne emocji historie miłosne. Będą to trzy odcinki serialu „Hotel marzeń”, którego bohaterem jest menedżer Markus Winter, który z oddaniem opiekuje się gośćmi, czasem niefortunnie wikłając się przy tym w miłosne przygody.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: