Teufel Cinebar 11 – wszechstronny soundbar

Teufel prezentuje odświeżoną wersję soundbara – CINEBAR 11. Cechuje się ona między innymi większą mocą, możliwością rozbudowy do systemu surround oraz wsparciem dla technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego Dynamore.

Teufel Cinebar 11
Teufel Cinebar 11

Nowy CINEBAR 11 dostępny jest w sprzedaży w tej samej cenie co poprzednia generacja – 1 749 zł.

CINEBAR 11 to wszechstronny soundbar, który sprawdzi się podczas seansów filmowych, w grach oraz do słuchania muzyki. Urządzenie zostało wyposażone w zestaw głośników, na który składają się: dwa 20 milimetrowe głośniki wysokotonowe, sześć 45 milimetrowych głośników średniotonowych oraz osiem cyfrowych końcówek mocy. Dostępne są trzy tryby dźwięku: „normalny”, „nocny” oraz „głos”.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Reklamy

Najnowsza propozycja od Teufel występuje w zestawie z nowym modelem bezprzewodowego subwoofera T6. Poza wysoką jakością basów wyróżnia się on także kompaktowymi rozmiarami (42 x 42 x 12 cm) oraz możliwością ustawienia w pionie lub poziomie. Pozwala to łatwiej wkomponować subwoofer we wnętrze, a nawet całkowicie go ukryć na przykład pod kanapą.

Entuzjaści dźwięku przestrzennego docenią autorską technologię Dynamore oraz opcję bezprzewodowej rozbudowy o tylne głośniki EFFEKT (zestaw 4.1).

Moduł Bluetooth 5.0 z aptX zapewnia transmisję dźwięku w jakości zbliżonej do muzyki odtwarzanej z płyt CD. Ulepszony został także port HDMI, który teraz, w wersji 2.0 z HDCP 2.2 obsługuje HDR. W CINEBAR 11 znajdują się też złącza ARC dla łatwego podłączenia kablowego i CEC do obsługi pilota TV.

Test Teufel Rockster GO – niewielki głośnik o wielkiej mocy

Nowością jest też panel dotykowy do obsługi urządzenia oraz dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna. Z przodu CINEBAR 11 zamontowano dyskretny, wygaszający się biały wyświetlacz.

Dzięki zintegrowanemu uchwytowi, soundbar w łatwy sposób można zamontować na ścianie.

W zestawie znajduje się również pilot.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR 11 jest dostępny w sprzedaży na stronie internetowej teufelaudio.pl w cenie 1 749 zł. Dla pierwszych nabywców przewidziany jest rabat w wysokości 200 zł, ważny do 22 marca 2021 roku. Zestaw 4.1 z dodatkowymi tylnymi głośnikami EFFEKT dostępny jest w cenie 3 149 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: