OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

OPPO X 2021 – koncept
OPPO X 2021 – koncept

Dzięki OPPO Polska zadebiutował w rękach TECHNOSenior OPPO X 2021 – rewolucyjny, ale zarazem funkcjonalny koncept smartfonu.

Test OPPO Reno4 Pro 5G – inspirujące rozwiązania, nowe możliwości

Współczesne smartfony już dawno prześcignęły to, co wyobrazili sobie scenarzyści kultowego Star Treka.  OPPO X 2021 to najnowsze osiągnięcie działu badawczo-rozwojowego OPPO w zakresie elastycznego wyświetlacza i projektowania warstwowego, zapewniające użytkownikom bardziej naturalne, interaktywne wrażenia.

OPPO X 2021 – koncept
OPPO X 2021 – koncept

Ten koncepcyjny smartfon zawiera trzy główne opatentowane technologie OPPO, w tym układ napędowy Roll Motor, płytkę 2 w 1 i samodzielnie opracowany laminat ekranowy o wysokiej wytrzymałości Warp Track. Składają się one na mogący się płynnie zmieniać wyświetlacz OLED, który mierzy od 6,7 cala do 7,4 cala. Pozwala to użytkownikom dostosować rozmiar wyświetlacza do ich rzeczywistych potrzeb.

Dużym zaskoczeniem dla nas było to, że ten koncepcyjny smartfon jest w pełni funkcjonalnym urządzeniem i świetnie wykonanym. Kiedy weźmie się go w ręce czuć, że wszystko do siebie dobrze pasuje, nic się nie ugina, a mechanizm rozkładania działa bardzo płynnie. Co można zobaczyć na filmiku poniżej.

Do tego wewnątrz umieszczono flagowe podzespoły z głośnikami stereo, ładowaniem indukcyjnym (nowy standard Oppo) czy aparatem głównym, jaki znajduje się aktualnie w Oppo Find X 2. To ostatnie widać nawet na podpisie na przykładowych zdjęciach, które możecie zobaczyć poniżej.

Nie znajdziemy w nim aktualnie kamerki do selfie, ale wszystko jeszcze przed producentem, gdyż OPPO nie powiedziało ostatniego słowa przy nim. Miejmy nadzieję, ze ten koncept ujrzy światło dzienne, bo zapowiada się naprawdę nieźle.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl