Fort Boyard po 10 latach wraca do Polski

‘Fort Boyard’ –  francuski program rozrywkowy, po 10 latach wraca do Polski

Fort Boyard

Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca firma streamingowa działająca w regionie państw nordyckich, poinformowała, że jej pierwszą lokalną produkcją emitowaną w Polsce będzie ‘Fort Boyard’. Ten niezwykle popularny program rozrywkowy dla całej rodziny powraca po 10 latach, będąc jednocześnie pierwszym, którego emisję ogłoszono od momentu zapowiedzi uruchomienia platformy streamingowej Viaplay na polskim rynku. W nowej odsłonie „Fortu Boyard” uczestniczyć będzie 48 znanych polskich osobistości, rywalizujących między sobą w różnorodnych rozgrywkach prowadzonych na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

NENT Group uruchomi serwis streamingowy Viaplay w Polsce w drugiej połowie tego roku. Firma planuje produkcję lokalnych treści, zarówno w kategorii ‘scripted’, jak i ‘non-scripted’ (bez scenariusza), które będą bardzo interesujące dla polskich widzów. ‘Fort Boyard’ jest pierwszym spośród wielu programów, których szczegóły zostaną wkrótce ogłoszone. Dzięki sprawdzonemu oraz odnoszącemu liczne sukcesy formatowi, który jest chętnie oglądany przez całe rodziny, program ten będzie budował silną pozycję platformy Viaplay na polskim rynku.

Reklamy

“Naszą ambicją jest emisja lokalnych produkcji, zarówno fabularnych, jak i tych tworzonych w formacie ‘non-scripted’, które staną się jednym z filarów oferty Viaplay w Polsce. Legendarne programy, takie jak ‘Fort Boyard’, które z sukcesem wznowiliśmy na innych rynkach, są doskonałym pierwszym krokiem na drodze do pozyskania lokalnej publiczności. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format w Polsce i czekamy z niecierpliwością by móc przedstawić pozostałe lokalne treści, które znajdą się w naszej ofercie – podkreśla Filippa Wallestam, Chief Content Officer NENT Group.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

‘Fort Boyard’ jest francuskim programem rozrywkowym, którego format został stworzony w 1990 roku. W każdym odcinku, dwie drużyny złożone ze znanych osobistości, rywalizują ze sobą by zdobyć jak największą sumę pieniędzy. Uczestnicy programu muszą rozwiązywać różnorodne zagadki oraz konkurować w wielu rozgrywkach, wymagających sprawności fizycznej i intelektualnej, które prowadzone są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz fortu. Bardzo istotnym elementem programu jest humor oraz wiele zwariowanych i zabawnych wyzwań czekających na jego uczestników. Od momentu swojej premiery w 1990 roku, ‘Fort Boyard’ jest niezwykle popularny i bardzo lubiany przez widzów na całym świecie.

Test vivo Wireless Sport Earphone – słuchawki z pałąkiem dla aktywnych

Seria ‘Fort Boyard’ emitowana w Polsce, zostanie wyprodukowana przez Endemol Shine Poland, będącego częścią Banijay. Premiera programu odbędzie się jesienią 2021 roku w serwisie streamingowym Viaplay. Nazwiska jego uczestników oraz prowadzących zostaną ogłoszone wkrótce.

źródło: Nordic Entertainment Group

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: