Gonet.tv – telewizja internetowa już dla polskiego telewidza. Ile kosztuje?

Gonet.tv – inteligentna telewizja internetowa bez konieczności instalacji satelity, anteny czy kabla debiutuje w Polsce.

Gonet.tv

swoich konkurentów, oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie tylko jeden pakiet w ramach, którego klienci mogą aktualnie oglądać 100 kanałów telewizji na żywo (61 po polsku), 1246 filmów, seriali, dokumentów i programów na żądanie dostępnych w bibliotece VOD, a także słuchać 25 632 stacji radiowych (ponad 600 w języku polskim). Warto także dodać, iż oferta programowa jest stale rozbudowywana, dzięki czemu liczba poszczególnych stacji, programów i audycji zwiększa się co miesiąc.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Wśród ponad 60 polskich kanałów na uwagę zasługują filmowe stacje dostępne w wysokiej rozdzielczości, w tym: Filmbox Premium HD, Filmbox Family HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Action HD, Kino TV HD czy Kino Polska HD. Popularnością cieszą się także kanały popularno-naukowe, np. NASA TV, jak i wiele kanałów dla dzieci czy zagranicznych stacji w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim, czeskim czy ukraińskim. W skład oferty, bez dodatkowych opłat, wchodzą również kanały dla dorosłych w jakości HD: Extasy, Leo TV i Leo TV Gold.

Reklamy

 

Gonet TV

Co wyróżnia Gonet.tv?

Jako jedyna platforma na polskim rynku, wykorzystuje do transmisji kanałów HD kodek H.265. Dzięki czemu, do oglądania kanałów w wysokie rozdzielczości wymagane jest posiadanie minimalnej transmisji danych. Do oglądania wystarczy połączenie internetowe o prędkości jedynie 3 Mb/s. Dzięki swojej mobilności GONET.TV daje swoim klientom możliwość oglądania polskich kanałów TV na żywo także za granicą, na terenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie urlopu lub wyjazdu służbowego.

W przypadku większości stacji istnieje możliwość oglądania już wyemitowanych programów nawet do 30 dni od ich daty emisji. Nagrywanie, jak i odtwarzanie już zapisanych filmów, programów, audycji jest bezpłatne i dostępne dla każdego klienta, bez ograniczeń ilościowych. Do dyspozycji jest też możliwość automatycznego nagrywania każdego odcinka serii i oglądanie go w późniejszym czasie. Co ważne, każdy kanał można przewijać i pauzować w czasie rzeczywistym.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

GONET jest dostępna zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne Android i iOS, a także poprzez dekoder Android TV z obsługą 4K. Urządzenie posiada 2 GB pamięci RAM DDR4, 16 GB pamięci flash eMMC oraz dwa porty USB. Łączność z internetem odbywa się zarówno przewodowo (Ethernet), jak i bezprzewodowo (Wi-Fi).  Rozbudowany przewodnik po programach tzw. EPG prezentowany z linią czasową, z którego można przejść do oglądania poszczególnych kanałów,  a także funkcja obraz w obrazie (PiP), dodatkowo pozwalają w pełni cieszyć się ofertą telewizji online.

Gonet TV smart

Ekspansja

Spółka, która zarządza platformą powstała 2016 roku w Czechach, gdzie jest jednym z liderów rynku. Startup, założony przez grupę pasjonatów,  w krótkim czasie zadebiutował również na Słowacji i działa z sukcesem na obu rynkach pod nazwą Lepší.TV. Firma obecna jest także na rynku chorwackim. Teraz przyszedł czas na oficjalny start w Polsce.

– Przez ostatnie kilka miesięcy testowaliśmy polski rynek w zakresie podstawowej oferty programowej. W związku z tym, że wyniki nas pozytywnie zaskoczyły, podjęliśmy decyzję o oficjalnym debiucie w marcu 2021 r., co zbiegło się z podpisaniem umowy na setny kanał telewizyjny i rozpoczęciem jego nadawania na naszej platformie. – mówi Marek Slonina, Country Manager Poland w GONET.TV. – Ufamy, że oferowane pakiet usług, w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz dodatkowymi udogodnieniami, których nie posiada nasza konkurencja, pozwoli nam w szybkim tempie dotrzeć do wielu nowych klientów w Polsce i odnieść sukces podobny do tego w Czechach, gdzie jesteśmy jednym z liderów rynku. Dotychczas, aby przetestować polski rynek, zainwestowaliśmy milion złotych. Na ekspansję planujemy przyznać jeszcze kilka milionów złotych. – dodaje szef GONET.TV w Polsce.

Ile kosztuje?

GONET.TV to jedynie 1 zł za pierwszy miesiąc korzystania z pełnego pakietu, w tym wszystkich stacji premium. Jeżeli oferta spotka się z uznaniem klienta, wówczas opłata za kolejne okresy wynosi 29 zł za miesiąc lub 324 zł za rok, co stanowi najniższą cenę na rynku za kompleksową ofertę. Za abonament można płacić kartą, przelewem, a nawet przekazem pocztowym. Oczywiście, przy wyborze ostatniej opcji usługa nie będzie aktywowana od razu, ale dla niektórych to jedyna możliwość, której nie oferuje konkurencja.

O GONET.TV

Platforma umożliwia nowoczesne oglądanie telewizji online za pomocą internetu i oferuje następujące korzyści: najniższą cenę na rynku, nagrywanie i oglądanie programów do 30 dni wstecz, pauzę i przewijanie podczas transmisji, 100 stacji w tym kanały premium w cenie podstawowej oraz łotwą obsługę. A także sekcja “To najlepsze z TV” z ponad tysiącem najlepszych filmów, seriali, dokumentów i programów dla dzieci. GONET.TV działa na telewizorze, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: