Konftel z nagrodą za największy wzrost sprzedaży w Europie Centralnej

Szwedzka marka Konftel, producent pierwszego telefonu konferencyjnego i lider w dziedzinie rozwiązań audio, przyznała właśnie doroczne nagrody swoim partnerom i dystrybutorom. Nagroda za największy wzrost sprzedaży za rok 2020 w Europie Centralnej przypadła firmie KONTEL, która od 20 lat jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Konftel w Polsce i krajach centrum Europy.

Rozwiązania marki Konftel są jednym z filarów oferty dystrybucyjnej KONTEL w obszarze audio-wideokonferencji. Nasi partnerzy coraz chętniej wdrażają projekty w oparciu o te produkty, ponieważ są one dobre jakościowe i łatwe w użyciu w myśl idei One Cable Connection.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Oferując Konftel zawsze można liczyć na duże wsparcie handlowe i techniczne z naszej strony. – powiedziała Karolina Chomicka, Product Manager marki Konftel w KONTEL. Dodała także, że – Rozwiązania Konftel prezentują bardzo dobry stosunek jakości do ceny, przy zachowaniu zdrowej marży dla resellera.  

Konftel przyznając nagrody podkreślił, że globalny roczny wzrost sprzedaży osiągnął poziomy nie notowane w ciągu ponad 30 lat działalności tej marki. Jest to wynikiem udanego przejścia marki Konftel od producenta telefonów konferencyjnych, do dużego gracza wideokonferencyjnego, który w portfolio posiada kamery o wysokiej jakości i zestawy wideo, uzupełnione o renomowane innowacje audio.

źródło: KONTEL

Reklamy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: