„Lucky Tuesdays” – wtorkowa oferta w AppGallery

„Lucky Tuesdays” w AppGallery – atrakcyjne vouchery i kupony za pobieranie aplikacji, w każdy wtorek, między 16 marca do 6 kwietnia

Lucky Tuesdays

W każdy wtorek, między 16 marca do 6 kwietnia, w sklepie z aplikacjami AppGallery na użytkowników czekać będą atrakcyjne vouchery, w tym zniżki na zakupy, na przejazdy czy bezpłatne dostępy do aplikacji. Aby je zdobyć, wystarczy pobrać 3 aplikacje z listy, a następnie odebrać wybrany przez siebie voucher.

 

Użytkownik może pobrać maksymalnie dwa vouchery na tydzień. Vouchery, które można zdobyć za pobranie 3 aplikacji to:

– 40 zł zniżki na zakupy za minimum 200 zł w Modivo;

Reklamy

– 23% zniżki na wszystko w Empik Foto;

– 30-dniowy bezpłatny okres próbny w Legimi;

– 10 zł na pierwszy przejazd w BOLT;

– 8% zniżki na wycieczki fakultatywne w aplikacji ITAKA;

– 10% zniżki na zamówienie za minimum 25 zł w aplikacji KFC;

– voucher na 14-dniowy pakiet Starter PLUS w WP Pilot;

– kupony Huawei o wartości 1 euro na zakupy za minimum 5 euro w AppGallery.

 

„Lucky Tuesdays” to nowa wtorkowa oferta skierowana do użytkowników sklepu z aplikacjami AppGallery, która wraz z ofertą OkazjoWTORKI na huawei.pl czyni ten dzień szczególnie atrakcyjnym dla konsumentów poszukujących produktów marki. OkazjoWTORKI to cykliczna oferta w sklepie internetowym huawei.pl, gdzie co wtorek na klientów czekają atrakcyjne promocje cenowe na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu na huawei.pl.

 

Sklep huawei.pl, oprócz szerokiej gamy produktów oraz specjalnych ofert, gwarantuje szybką, darmową wysyłkę oraz 15 dni na ewentualny zwrot zakupionego towaru. Kupujący mogą skorzystać również z wielu wygodnych form płatności, w tym atrakcyjnych rat 0% czy płatności za pobraniem oraz dogodnej formy wysyłki, również do paczkomatu InPost.

 

W AppGallery jest już ponad 1000 lokalnych aplikacji, a także 8000 aplikacji dostępnych w języku polskim. Globalnie w sklepie znajduje się już ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

 

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

 

O Huawei Consumer Business Group

Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: