Zrzutka.pl – karta wpłatnicza jest już dostępna

Karta wpłatnicza gwarantuje przyjmowanie bezpłatnych wpłat bezgotówkowych oraz wypłat zebranych środków z konta.

karta wpłatnicza

Jest już dostępna – globalna innowacja będąca wygodną i nisko kosztową alternatywą dla terminali płatniczych. Karta wpłatnicza gwarantuje przyjmowanie bezpłatnych wpłat bezgotówkowych oraz wypłat zebranych środków z konta. Daje możliwość anulowania abonamentu w dowolnej chwili, a także powrotu do korzystania w dogodnym momencie. Nie wymaga zasilania energetycznego, dzierżawy urządzeń, ani podpisywania zawiłych umów. Jedynie 4,99 zł opłaty miesięcznej za korzystanie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Test Trust GXT 244 Buzz – mikrofon do streamingu

Reklamy

Karta wpłatnicza to światowa nowość w zakresie przyjmowania bezgotówkowych opłat, wymyślona i stworzona przez zespół platformy crowdfundingowej zrzutka.pl. Jest to znakomity substytut dla powszechnych terminali płatniczych. O przewadze nad konkurencyjnym rozwiązaniem, decyduje kilka faktów, m.in. nie wymaga zasilania elektrycznego, nie wiąże się z zawieraniem skomplikowanej umowy i dzierżawą sprzętu. Jest małych rozmiarów, przez  co poręczna i wygodna w użyciu. Kwota abonamentu to zaledwie 4,99 zł miesięcznie. Co ważne, zrzutka.pl nigdy nie obciąży posiadacza karty żadnymi dodatkowymi opłatami. Dodatkowo, prosty interfejs zarządzania kartą pozwala w dowolnym momencie, w zależności od potrzeby, włączać i wyłączać jej subskrypcję. Jeśli użytkownik nie opłaci abonamentu, to karta i subskrypcja ulegną samoistnej dezaktywacji.

Powstanie karty wpłatniczej nierozerwalnie związane jest z COVID-19 i dynamicznym zwiększeniem liczby transakcji bezgotówkowych w okresie ostatnich 12 miesięcy na całym świecie. Największą dynamikę notuje właśnie Polska, obok Wielkiej Brytanii. Rezygnacja z rozliczeń gotówkowych, implikuje wykluczenie dla milionów osób na całym świecie, które nie posiadają terminala do rozliczeń bezgotówkowych. W związku z  tym, setki milionów transakcji na świecie nie dochodzi do skutku.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Dla kogo?

Dzięki kartom wpłatniczym jej posiadacz przyjmie zapłatę za dowolne towary, usługi i świadczenia, a także w prosty sposób rozliczy drobne należności ze znajomymi. Jest to zatem rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców i usługodawców, takich jak masażyści, korepetytorzy, hydraulicy, kelnerzy, tzw. złote rączki, księża, organizatorzy zbiórek ulicznych, etc. jak i dla klienta indywidualnego.

Jak działa karta wpłatnicza?

Karta swoim działaniem przypomina mini-terminal. Wystarczy przyłożyć do niej telefon, aby na jego ekranie pojawił się wybór dogodnej metody płatności, m.in. Blik, przelew, etc. Ważne, telefon musi mieć włączoną funkcję NFC. Jeśli ta opcja jest niedostępna, to wystarczy nakierować aparat telefonu na kod QR umieszczony na karcie. Po wybraniu kwoty i zrealizowaniu płatności, właściciel karty wpłatniczej otrzymuje wpłatę (zwykle w ciągu mniej niż minuty) w saldo swojej, powiązanej z kartą, zrzutki – każda karta wpłatnicza musi być powiązana z indywidualną zrzutką, pełniącą dla niej rolę elektronicznej portmonetki.

Recenzja IR WOOX R4294 – pilot uniwersalny, czyli zacznij żyć SMART

Ile kosztuje?

Warto podkreślić, że wszystkie wpłaty na kartę oraz wypłaty środków z karty są za darmo, gdyż zrzutka.pl nie pobiera prowizji ani innych obligatoryjnych opłat. Koszty karty wpłatniczej zrzutki to tylko 4,99 zł miesięcznie. Przy jej zamówieniu, wydawca obciąża zamawiającego opłatą za korzystanie z karty za sześć miesięcy z góry tj. pobierając kwotę 29,94 zł plus opłata za dostarczenie przesyłki na wskazany adres. Za samo wydanie karty klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami. Warto dodać, że wydawca karty Zrzutka.pl posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) – zrzutka.pl wpisana jest do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP48/2019, dzięki czemu użytkownicy i klienci mają gwarancję bezpieczeństwa i zachowania najwyższych standardów rynkowych.

kartywplzrzutka

Opłata miesięczna, tj. 4,99 zł, jest pobierana z salda zrzutki powiązanej z kartą.  Jeżeli karta nie jest już potrzebna lub użytkownik chce ją anulować, to w każdej chwili można dezaktywować subskrypcję w ustawieniach karty. Po anulowaniu, karta pozostanie aktywna do dnia, do którego była opłacona, a później jej aktywność nie będzie przedłużana (ze zrzutki powiązanej z kartą nie będą już więcej pobierane opłaty abonamentowe za kartę). Po drugie, można wypłacić wszystkie środki ze zrzutki powiązanej z kartą. W takim wypadku próba pobrania opłaty 4,99 zł nie powiedzie się i karta oraz subskrypcja ulegną dezaktywacji w dniu nieudanego odnowienia.

W każdym momencie, można ponownie aktywować kartę. W trakcie aktywacji subskrypcji, możliwe będzie również natychmiastowe uruchomienie karty wpłatniczej, poprzez pobranie kwoty 4,99 zł z salda zrzutki lub dokonanie płatności przelewem błyskawicznym.

źródło: Zrzutka.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]