Zyxel XGS1250-12 – multigigabitowy przełącznik dla twórców treści

Nowy dwunastoportowy przełącznik XGS1250-12 uwalnia potencjał punktów dostępowych i routerów Wi-Fi 6 i pozwala wyeliminować ograniczenia przepustowości sieci. Teraz klienci mogą w pełni wykorzystać możliwości swoich iMac Pro, serwerów 10G, urządzeń NAS oraz nowych laptopów i komputerów stacjonarnych, które obsługują już prędkości multigigabitowe. Nowy model przełącznika dedykowany jest profesjonalnym twórcom treści i małym firmom.

Zyxel XGS1250-12
Zyxel XGS1250-12

Pożegnaj sztywną konfigurację portów i ograniczenia sieci

Ograniczone opcje tylko jednego lub dwóch portów 10G zapewnia obecnie większość przełączników do komputerów stacjonarnych dostępnych na rynku. Oferta Zyxel obejmuje natomiast do czterech portów 10G (trzy porty multigigabitowe i jeden port SFP+), które pozwalają użytkownikom łatwo łączyć się z większą liczbą portów urządzenia multigigabitowego i wyeliminować ograniczenia przepustowości sieci.

Recenzja IR WOOX R4294 – pilot uniwersalny, czyli zacznij żyć SMART

Koniec problemów z przełącznikiem typu desktop

Z myślą o twórcach treści, małych firmach i osobach pracujących w domu, Zyxel ułatwił użytkownikom konfigurację przełącznika. Inteligentne funkcje, takie jak QoS, VLAN, agregacja łączy i snooping IGMP, które zapewniają płynne działanie sieci, są zarządzane przez intuicyjny interfejs sieciowy XGS1250-12.

Przełącznik sieciowy jest również łatwy w instalacji, ponieważ nie ma potrzeby ponownego podłączania kabla w celu uaktualnienia do sieci multigigabitowej. Zamiast tego klienci mogą wykorzystać istniejące przewody, ponieważ obsługują one specyfikacje kabli Cat 5e, Cat 6 i Cat 6a.

Test Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – mogę powiedzieć tylko WOW

Dodatkowo konstrukcja wentylatora XGS1250-12 zapewnia wydajną i cichą pracę w odpowiedniej temperaturze.

– Rozszerzając gamę przełączników Zyxel odpowiada na potrzebę większej przepustowości sieci podczas pracy z domu, rozmów wideo i nie tylko. Dzięki naszej nowej ofercie, użytkownicy mogą korzystać z szybszych i bardziej niezawodnych prędkości – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Networks.

XGS1250-12 dołącza do wszechstronnej oferty przełączników multigabitowych firmy Zyxel, która obejmuje opcje niezarządzalne, zarządzalne i zarządzane w chmurze, odpowiadając na potrzeby zarówno użytkowników domowych, jak też małych i średnich firm.

Więcej informacji o ofercie przełączników multigigabitowych znajduje się na tej stronie.

źródło: Zyxel

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: