Shapeheart – akcesoria na skuter, rower, motocykl i dla biegacza

Shapeheart – akcesoria na skuter, rower, motocykl i dla biegacza. Co wyróżnia produkty Shapeheart?

shapeheart

Filozofia francuskiej marki SHAPEHEART wywodzi się ze stwierdzenia, że dla większości użytkowników smartfon jest niezwykle ważnym narzędziem dnia codziennego. Chcemy go mieć przy sobie zawsze i wszędzie nawet w trakcie jazdy jednośladem, czy podczas porannego joggingu. Marka SHAPEHEART, oferująca pierwsze na świecie akcesoria GSM z odłączanym magnetycznym etui, pojawiła się właśnie w portfolio dystrybutora KONTEL, jako uzupełnienie dotychczasowego asortymentu, np. interkomów dla motocyklistów.

Recenzja IR WOOX R4294 – pilot uniwersalny, czyli zacznij żyć SMART

Co wyróżnia produkty SHAPEHEART? Po pierwsze pasują do każdego rodzaju jednośladu od roweru, poprzez skuter czy motocykl. Ponadto są one niezwykle szybkie i łatwe w montażu, a mocowanie do ramy pojazdu jest bardzo wytrzymałe. Dowodem ich niezawodności są testy przeprowadzone przez producenta w bardzo zróżnicowanym terenie oraz przy prędkości 240 km/h. Akcesoria od SHAPEHEART są również wodoodporne i mogą być używane nawet w trakcie ulewnego deszczu.

Reklamy

Co więcej smartfon znajdujący się w magnetycznym etui może być nadal precyzyjnie obsługiwany dotykowo oraz podłączony do źródła zasilania. Pozwala na to niewielki otwór umożliwiający doprowadzenie złącza ładowarki.

Ważną zaletą jest to, że w przypadku zmiany telefonu na inny model lub jazdy na różnych jednośladach, użytkownik nie musi kupować całego nowego mocowania, producent zapewnia szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym zastosujemy je w każdym przypadku.

Recenzja: Xtrfy M42 RGB i Xtrfy GP4 – ciekawa mysz oraz podkładka

Również w trakcie biegania możemy być spokojni o swój smartfon. Mocowanie etui do ramienia lub pasa biegacza jest solidne, a przy tym nie krępuje jego ruchów i nie odbiera komfortu w trakcie sportowej aktywności.

Produkty będą dostępne pod koniec marca w salonach i sklepach z asortymentem dla motocyklistów oraz w sklepach rowerowych zaopatrujących się u autoryzowanego importera i dystrybutora marki SHAPEHEART w Polsce, firmie KONTEL, www.kontel.pl/shapeheart.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: