OPPO Enco X i OPPO Band – słuchawki i opaska z segmentu premium

Na polski rynek trafią również OPPO Enco X, czyli bezprzewodowe słuchawki z segmentu premium z aktywną redukcją szumów i OPPO Band, nowy produkt IoT w portfolio producenta.

OPPO w Polsce - OPPO Enco X i OPPO Band
OPPO Enco X i OPPO Band
OPPO Band 
W sprzedaży pojawi się wkrótce także OPPO Band, nowy produkt IoT w portfolio producenta. Urządzenie zostało wyposażone w 1,1-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED, dzięki któremu obraz pozostaje zawsze czytelny, a barwy żywe.
Opaska zapewnia 12 trybów treningowych, takich jak m.in. bieg, marsz, jazda na rowerze, pływanie, badminton, krykiet czy joga. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję stałego monitorowania natlenienia krwi, która co minutę dokonuje pomiaru także podczas snu – opaska posiada funkcję monitoringu nocnego odpoczynku. OPPO Band zapisuje wszystkie treningi w aplikacji HeyTap Health, dzięki czemu użytkownik może sprawdzać swoje postępy i motywować się do dalszych ćwiczeń.
OPPO Band stanowi również uzupełnienie smartfona – za pomocą opaski użytkownik może odbierać wiadomości i powiadomienia o połączeniach przychodzących, sterować odtwarzaniem muzyki, a nawet odszukać swój telefon. Opaska ma wydajny, energooszczędny procesor oraz pojemną baterię o mocy 100 mAh, którą można naładować w ciągu zaledwie 1,5 godziny. Najnowsza opaska OPPO wytrzymuje nawet do 12 dni na jednym ładowaniu baterii. ATM5 sprawia, że nie trzeba się również bać wejść z nią do wody nawet do głębokości 50 m.
Niecodzienna premiera oraz partnerstwo z festiwalem Nowe Horyzonty 
Premiera nowej serii odbyła się online i miała formę videobloga prowadzonego przez Michała Wilczewskiego (Wujaszka Liestyle). Jego goście pokazywali, jak można wykorzystać funkcje wideo w smartfonach najnowszej serii np. do tworzenia materiałów na social media. W projekcie wzięli udział m.in. ambasador marki OPPO Marcin Prokop oraz jedna z najpopularniejszych w Polsce TikTokerek, Kinga Sawczuk. Więcej na temat projektu można przeczytać tutaj, a cały materiał z premiery jest dostępny tutaj. Hasłem przewodnim kampanii serii OPPO Reno5 jest “Film Your Story” i podczas prezentacji OPPO zapowiedziało również partnerstwo z Festiwalem Nowe Horyzonty, w ramach którego, m.in., marki zorganizują wspólny konkurs na krótki film wideo. Zwycięska praca będzie wyświetlona podczas pokazu galowego w czasie festiwalu.
Więcej informacji na temat współpracy oraz zakresu działań można znaleźć tutaj.
Dostępność na rynku
Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco X będą dostępne w kolorze białym. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł. OPPO Band ( w wersji czarnej, sport) kosztować będzie zaś 199 zł. Oba produkty już od 23 marca będą dostępne w strefie marki na Allegro oraz w ofercie partnerów detalicznych.
Premierowe produkty znajdą się ponadto w ofercie operatorów. W przypadku Play, od 29 marca,  smartfon OPPO Reno5 5G w komplecie ze słuchawkami OPPO Enco W11 będzie można nabyć w abonamencie L, płacąc łącznie 145 zł miesięcznie. Zestaw OPPO Reno5 Lite z OPPO Band będzie dostępny z kolei w taryfie M, przy dopłacie 50 zł do miesięcznego rachunku. Dodatkowo od 24 marca w pakiecie z dowolną ofertą abonamentową Reno5 5G ze słuchawkami Enco W31 kupią też klienci T-Mobile. Oba telefony wkrótce pojawią się także w ofercie Orange.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: