Play na Kartę – Wielka loteria z pulą nagród o wartości 1 000 000 zł

Wielka loteria Play na Kartę z pulą nagród o wartości 1 000 000 złotych. Operator właśnie ruszył z nową promocją dla nowych i obecnych klientów ofert Play na Kartę oraz Red Bull MOBILE.

Wielka loteria

Za dołączenie do loterii i kolejne aktywności w aplikacji Play24 otrzymają oni darmowe losy, dzięki którym mogą wygrać nagrody pieniężne – nawet po 100 000 złotych, a łączna pula nagród to 1 000 000 złotych. Dodatkowo uczestnicy loterii w ramach promocji mogą otrzymywać darmowe pakiety GB.

Test vivo Wireless Sport Earphone – słuchawki z pałąkiem dla aktywnych

Loteria w Play na Kartę potrwa 3 miesiące – do 21 czerwca 2021 roku. Raz w miesiącu losowana jest nagroda główna – aż 100 000 złotych! Klienci mogą także liczyć na nagrody natychmiastowe do wygrania w aplikacji Play24: e-bon 300 zł lub 2 000 zł na karcie przedpłaconej.

Każdy los to szansa na nagrodę, a ich zbieranie jest naprawdę proste! Każdy uczestnik dostaje coś na start. Za samo przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę klienci otrzymają aż 20 losów. Można także je otrzymać uzupełniając konto przez aplikację Play24: od 1 losu przy doładowaniu za 10 zł, aż do 10 losów doładowując konto za min. 100 zł. Kolejnym sposobem jest także aktywacja pakietów w aplikacji Play24: każda aktywacja pakietu za co najmniej 10 zł to dodatkowy los na loterii.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Dodatkowo, każdy uczestnik loterii może skorzystać z promocji „GB od Play”, dzięki której oprócz losów otrzyma tyle samo darmowych GB.

Potwierdzenie udziału w loterii, zbieranie losów, odbiór dodatkowych GB oraz sprawdzenie wygranej odbywa się przez aplikację Play24. Jest to najlepiej oceniana aplikacja samoobsługowa wśród największych operatorów w sklepach Google Play i App Store. Umożliwia ona łatwy dostęp do konta przez całą dobę i zarządzanie dodatkowymi usługami czy pakietami. Bezpośrednio z niej można też w szybki i bezpieczny sposób doładować konto a także kontrolować zużycie internetu i wszystkie koszty.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Szczegóły, regulaminy oraz lista najczęściej zadawanych pytań znajduje się na stronie www.play.pl/loteria.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: