LG gram – ultrabooki 2021 już w Polsce

Ultrabooki LG gram są już nie tylko ultralekkie, wytrzymałe i działają przez wiele godzin bez ładowania. Modele z tego roku wyposażono w ekrany o proporcjach 16:10, jeszcze większe klawiatury i touchpady. To sprawia, że efektywność pracy znowu wzrasta, osiągając zdecydowanie wyższy poziom. Zmianie uległ również design – ultrabooki prezentują się teraz nadzwyczaj stylowo. O wszystkich zaletach nowych modeli przekonała się Martyna Wojciechowska – ambasadorka marki LG. Styl życia tej cenionej podróżniczki, dziennikarki, przedsiębiorczyni idealnie wpisuje się w sztandarowe hasło LG – Life’s Good.

LG gram

LG gram pasuje do mnie, bo zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym stawiam na wysoką jakość oraz nieoczywiste rozwiązania. Superlekki komputer o wojskowej wytrzymałości to najlepsze możliwe połączenie. Mogę go używać do pracy podczas home office, ale także w trakcie wyjazdów na krańce świata. Rozpoczynam właśnie swą podróż jako ambasadorka marki LG, która jest dla mnie symbolem nowoczesności i otwartości na zmiany. I czuję, że to będzie wspaniała przygoda, bo przecież Life’s Good.

Martyna Wojciechowska, ambasadorka LG.

Martyna Wojciechowska_LG gram.png
Flagowy model LG gram 17Z90P z ekranem o przekątnej 17 cali waży tylko 1350 gramów, co zapewnia wygodę i komfort pracy. Podobnie jak przenośne modele LG gram 16Z90P oraz LG gram 14Z90P. Są one bardzo smukłe – mają zaledwie 1,68 cm grubości, a ważą – odpowiednio – 1190 oraz zaledwie 999 gramów. Niezwykle wąska ramka i konstrukcja z ukrytymi zawiasami pozwalają wszystkim trzem modelom osiągnąć imponujący współczynnik proporcji ekranu do obudowy (STBR) – wynosi on 90 procent.
Ultrabooki LG gram z certyfikatem platformy Intel® EvoTM spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażone są w procesory Intel® CoreTM 11. generacji w wersji i7, i5 lub i3, kartę graficzną Iris® Xe oraz szybką pamięć LPDDR4x – 8 lub 16GB. Co więcej, w modelach LG gram 17Z90P, 16Z90P zastosowano wydajny akumulator o pojemności 80 Wh. Dzięki temu możliwa jest wielogodzinna praca bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Jeszcze większa funkcjonalność

Tegoroczne modele LG gram wyposażono w ekrany o proporcjach 16:10, zapewniając więcej miejsca na aplikacje i zwiększając tym samym ich funkcjonalność. Wyświetlacze użyte w prezentowanych ultrabookach idealnie sprawdzają się zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Mają bowiem wysoką rozdzielczość oraz 99-procentowe pokrycie (typowo) przestrzeni barw DCI-P3. Gwarantują wspaniałą jakość obrazu o żywych, precyzyjnie odwzorowanych kolorach, znakomitym kontraście i wyraźnych detalach.
W ultrabookach na 2021 rok zastosowano bardzo cienką ramkę wokół wyświetlacza. Pomaga ona lepiej skupić uwagę w trakcie pracy, nadaje też urządzeniu klasy premium jeszcze bardziej wyszukany design. Poza tym, aby ułatwić wpisywanie tekstów, powiększono klawiaturę i touchpad, nie umniejszając praktycznych walorów tych urządzeń.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: