Czytnik kart pamięci Hama – mały elektroniczny kombajn

Czytnik kart pamięci Hama – mały elektroniczny kombajn

W ofercie niemieckiego producenta znalazł się wszechstronny czytnik kart, obsługujący między innymi karty SD/SDHC/SDXC (także w wersji micro). Podłącza się go do komputera za pomocą wtyczki USB-A, a wyposażono go w funkcyjną lampkę LED.

Urządzenie ma niewielki rozmiar (59 x 92 x 18 mm) i waży 50 gramów. Utrzymano je w stonowanej srebrno-czarnej kolorystyce. Gwarantuje wysoką szybkość transferu danych w obie strony o wartości do 480 Mbps. Warto dodać, że umożliwia wymianę danych bezpośrednio z karty pamięci na kartę pamięci.  Wysokiej jakości materiały i wykonanie dają pewność optymalnej jakości transmisji.

Test Power pack Hama Premium Alu – potężny zapas energii zawsze pod ręką

Czytnik podłączymy do komputera stacjonarnego, laptopa czy MacBooka dzięki dodanemu w zestawie i odczepianemu kablowi USB (standard 2.0) z wtyczką typu A. Producent zastosował tutaj elastyczne materiały, zapewniające ochronę przed złamaniem przewodu.

Prezentowany czytnik obsługuje wszelkie popularne na rynku karty pamięci formatu: SD/SDHC/SDXC (w tym w wersji micro), MMC/MMC Plus/MMC 4.0, MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO Duo HG, CompactFlash I i II oraz xD Picture Card. Wyposażono go także w funkcyjną diodę typu LED, która zapali się, gdy czytnik pracuje.

Ta nowość produktowa działa w standardzie Plug & Play, co oznacza, że nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania ani żadnych sterowników.

Czytnik kart pamięci Hama

Firma Hama obejmuje swój czytnik gwarancją na 10 lat.

Obsługiwane karty pamięci:

  • – SD/SDHC/SDXC
  • – MicroSD/microSDHC/microSDXC
  • – MMC/MMC Plus/MMC 4.0
  • – MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO Duo HG
  • – CompactFlash I i II
  • – Karta pamięci xD

Niewiążącą cenę detaliczną czytnika Hama 65 W 1 ustalono na poziomie 49,90 zł.

Wszelkie informacje na temat opisywanego produktu znajdziemy na oficjalnej stronie producenta https://pl.hama.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: