Motorola moto g50 – chcesz odkrywać więcej?

Motorola moto g50 – zwiększa przystępność łączności nowej generacji 5G, oferując użytkownikom potrzebną im szybkość bez kompromisów pod względem wydajności, mocy i żywotności baterii.

Motorola moto g50
Motorola moto g50

moto g50 to wszechstronne urządzenie oferujące błyskawiczną szybkość 5G nowej generacji bez „podatku od nowości”. Smartfon ten działa z baterią o ultradługiej żywotności, ma wszechstronne aparaty robiące zdjęcia pod dowolnym kątem i przy dowolnym oświetleniu, a ponadto wyróżnia się imponującymi funkcjami rozrywkowymi.

Test Motorola Moto G9 Plus – jest całkiem niezły

moto g50 uprzyjemnia korzystanie z funkcji smartfonu za pomocą większej przepustowości, niższego poziomu opóźnień oraz szybkości transmisji nowej generacji 5G. Transmisja 5G praktycznie eliminuje irytujące opóźnienia, dlatego można komfortowo rejestrować i prezentować ciekawe chwile, bez zacięć oglądać strumieniowo filmy czy grać online we wciągające tytuły.

Rozrywka w moto g50 zyskuje nowy wymiar dzięki efektownemu wyświetlaczowi. Częstotliwość odświeżania 90 Hz redukuje opóźnienia, dzięki czemu ulubione gry wyświetlane są niezwykle płynnie, a proporcje 20:9 na ekranie Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” maksymalizują ilość miejsca, by filmy były jeszcze bardziej wciągające.

Test Motorola Moto G Pro – niedrogi, biznesowy smartfon z rysikiem

Uniwersalny układ aparatów fotograficznych o rozdzielczości 48 MP łatwo rejestruje cenne chwile na co dzień, a pomaga w tym czujnik umożliwiający robienie superwyraźnych zdjęć przy dowolnym świetle i pod dowolnym kątem. Technologia Quad Pixel czterokrotnie zwiększa światłoczułość, a Tryb nocny wyróżnia jeszcze więcej detali w ciemności, aby nie umknęła Ci żadna okazja do zrobienia świetnego zdjęcia. Specjalny obiektyw Macro Vision przybliża do obiektu 2,5 razy bardziej niż standardowy, dlatego zdjęcia przykuwają uwagę niewidocznymi przedtem szczegółami. Doskonale przydaje się to do robienia spektakularnych zdjęć natury. Zwykłe zdjęcia można zmienić w profesjonalne portrety za sprawą czujnika głębi, a cennymi chwilami można się dzielić z bliskimi jeszcze szybciej, korzystając z błyskawicznej łączności 5G.

Wszystkie te funkcje wymagają do działania solidnego procesora. Qualcomm Snapdragon 480 5G umożliwia błyskawiczne udostępnianie materiałów cyfrowych oraz korzystanie z gier z zaskakująco szybko renderowaną grafiką. W pamięci o pojemności 64 GB można z kolei pomieścić mnóstwo zdjęć, piosenek, aplikacji i gier.

Trzeba też wspomnieć, że błyskawiczna szybkość 5G wymaga porządnego zasilania. Z potężną baterią o pojemności 5000 mAh smartfon działa przez ponad 2 dni, dlatego na weekend wystarczy naładować go raz i jeszcze zostanie w nim dużo energii. Dzięki temu można śmiało korzystać ze wszystkich niesamowitych funkcji tego telefonu i nie zaprzątać sobie głowy szukaniem gniazdka.

Przydatne, innowacyjne oprogramowanie

Oprogramowanie potrafi nie tylko ułatwić życie na co dzień, ale też sprzyjać integracji społecznej przy użyciu technologii. Motorola poinformowała dziś o nowej inicjatywie stanowiącej prawdziwy wyraz misji marki „smarter technology for all”. Smartfony Motoroli działają teraz z językami rdzennych społeczności Amazonii — do systemu Android na urządzeniach Motoroli zostały dodane dwa zagrożone wyginięciem języki z Ameryki Łacińskiej. Jest to ważny krok na drodze do włączenia społecznego wszystkich grup użytkowników. Motorola zdecydowała się też udostępnić te zasoby językowe na zasadach open source, aby z tej niezwykłej innowacji mogli korzystać także inni producenci telefonów. Zapoczątkuje to też dodawanie kolejnych języków lokalnych do Androida.

Test Motorola moto g 5g plus – moc technologi 5G dla wszystkich

Oprócz nowych opcji językowych smartfony Motoroli mają też oprogramowanie My UX, które umożliwia personalizację interfejsu, a także wprowadza gesty do jego obsługi, takie jak dzielenie ekranu na dwie części przez przeciągnięcie palcem. W ten sposób można wykonywać więcej czynności jednocześnie — na przykład oglądać wideo i rozmawiać na czacie ze znajomymi albo pracować nad kilkoma dokumentami na raz. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z pełni możliwości systemu Android 11 bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji. W tej nowej wersji systemu oferowanego przez Google można lepiej porządkować konwersacje w komunikatorach, sterować połączonymi urządzeniami oraz bardziej bezpośrednio zarządzać prywatnością danych.

Oprócz funkcji ochrony danych i bezpieczeństwa telefonu oferowanych przez Google Motorola zapewnia użytkownikom biznesowym ThinkShield for mobile — pakiet najlepszych w tej klasie funkcji zabezpieczeń, zarządzania urządzeniami, zwiększania produktywności oraz funkcji serwisowych do smartfonów. Motorola od zawsze traktuje kwestie bezpieczeństwa priorytetowo, a ponieważ zagrożenia dla użytkowników smartfonów przybierają na sile, marka zobowiązuje się wzmacniać ochronę swoich urządzeń i konsumentów.

moto g50 będzie dostępna w Polsce w ofertach T-Mobile, Orange, Plus i na motorola.com w kolorach Steel Grey i Aqua Green. Rekomendowana cena detaliczna to 899 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: