T-Mobile – 10 GB na mecze reprezentacji

T-Mobile Happy Fridays – klienci indywidualni mogą odebrać aż 10 GB przez cały tydzień rozgrywek – od 25 do 31 marca – i bez obawy o zużyte gigabajty kibicować naszej drużynie narodowej.

10 GB

Najbliższe mecze zapowiadają się więc dla Biało-Czerwonych obiecująco. Po spotkaniu z Węgrami 25 marca, już trzy dni później, 28 marca, Polska zmierzy się z Andorą, następnie – 31 marca – z Anglią. Jako sponsor reprezentacji trzymamy mocno kciuki i zachęcamy wszystkich klientów do wspólnego kibicowania, udostępniając im bezpłatny pakiet 10 GB!

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Jak odebrać bonus?

Prezent czeka na klientów indywidualnych oferty abonamentowej, MIX oraz na kartę w aplikacji „Mój T-Mobile” od 25 do 31 marca 2021 r. Można go także odebrać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od jej zlecenia. Dodatkowe gigabajty można wykorzystać na terenie kraju, w ciągu 7 dni od ich uruchomienia w przypadku użytkowników usług MIX i na kartę oraz do końca okresu rozliczeniowego w abonamencie. Akcja promocyjna jest dostępna dla każdego tylko jeden raz.

Sportowe emocje i prezent 10 GB w ramach Happy Fridays promować będzie spot reklamowy, który w TV zobaczymy w dniu każdego z trzech najbliższych meczów naszej reprezentacji.

Planowane są też działania reklamowe w internecie. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Działania reklamowe w Internecie przygotowała agencja VMLY&R.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: