Spotify z nową wersją aplikacji na desktopy

Spotify z nową wersją aplikacji Spotify na desktopy – lepszy i łatwiejszy dostęp do treści

Spotify

Od samych początków firmy główną misją Spotify jest uwolnienie potencjału kreatywnego, poprzez umożliwienie miliardom fanów nieograniczonych możliwości odkrywania treści i inspirowania się nimi. Z nową wersją aplikacji Spotify na desktopy, która zapewnia unikalne doświadczenia, będzie to jeszcze prostsze.

Od dziś, po miesiącach testów i badań, a także rozmach z użytkownikami,, Spotify wprowadza nowy wygląd interfejsu aplikacji na pulpicie oraz odtwarzacza sieciowego, który połączy techniczne możliwości nowoczesnego i skalowalnego odtwarzacza internetowego z wyglądem aplikacji Spotify. W ramach aktualizacji udostępnione zostaną również nowe funkcjonalności.

Lepszy i łatwiejszy dostęp do treści

Spójny wygląd i sposób działania, a także udoskonalona nawigacja, pomoże użytkownikom w korzystaniu z platformy czy odkrywaniu nowych brzmień. W ramach zmian funkcja „Szukaj” została przeniesiona i znajduje się teraz po lewej stronie ekranu głównego. Uproszczona została również funkcja radia utworu bądź artysty, którą użytkownicy mogą szybko uruchomić klikając “…”. Nowy wygląd zyskały ponadto profile słuchaczy, które od teraz zawierają także listę ulubionych artystów i utworów.

Tworzenie playlist

Od dziś użytkownicy mogą cieszyć się możliwością personalizacji własnych składanek, dzięki edycji opisów oraz zdjęć czy opcji przeciągania utworów pomiędzy playlistami. Z kolei, dzięki wbudowanemu paskowi wyszukiwania, znajdowanie i dodawanie nowych utworów i odcinków podcastów do wybranych playlist będzie jeszcze szybsze! W ramach aktualizacji słuchacze zyskają także możliwość edycji kolejki odtwarzania, a także nowe opcje sortowania treści w „Twojej bibliotece” za pomocą nowego rozwijanego menu w prawym górnym rogu.

Odtwarzaj w trybie Offline

W ramach aktualizacji subskrybenci wersji Premium otrzymają dodatkowo możliwość pobierania ulubionej muzyki i podcastów oraz dostęp do odtwarzacza Offline.
Nowy wygląd aplikacji Spotify na komputery stacjonarne i strony internetowe zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom na całym świecie w ciągu najbliższych tygodni.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: