Mi Smart Band 6 – 1,56 cala czystego obrazu

Opaski sportowej Mi Smart Band nie trzeba przedstawiać, jest jedną z najpopularniejszych na rynku1. Trzeba natomiast przedstawić jej nową, ulepszoną wersję – Mi Smart Band 6

Mi Smart Band 6
Mi Smart Band 6

 

1,56 cala czystego obrazu

Nowa opaska Mi Smart Band 6 ma czytelny 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik2. Przeglądanie kluczowych statystyk i codziennych powiadomień, nawet podczas intensywnego treningu jest proste i wygodne. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami. Każdy znajdzie styl dla siebie.

Test Mi Watch Lite vs Mi Band 5

Reklamy

Ćwiczenia

Oprogramowanie rozpoznaje wiele trybów ćwiczeń. Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness, 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności.

 

Śledzimy stan zdrowia

Mi Smart Band 6 ułatwia codzienne śledzenie stanu zdrowia. Mierzy natlenienie krwi3, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. Jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować pomagając przy ćwiczeniach oddechowych.

Test Realme Band – tania opaska sportowa

Wytrwałość

Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii4 i ma poręczny port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Jest certyfikowany do 5 ATM wodoodporności, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania, czy pod prysznicem. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi i wygodnymi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru.

Cena Mi Smart Band 6: od 44.99 €

źródło: Xiaomi

***

1 Źródło: Canalys Wearable Band Estimates, kategoria basic band, Q4 2020. 

2 50% większy od wyświetlacza Mi Smart Band 5. Źródło: Huami labs.

3 To nie jest urządzenie medyczne. Prosimy traktować jego wskazania jako wskazówkę, nie jako wynik badania lekarskiego.

4 Testy Huami laboratories, realne wyniki mogą się nieco różnić.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: