Piotr Żyła „Wiewiór” – po drogach latam z Xblitz

Piotr Żyła został twarzą marki Xblitz

Piotr Żyła „Wiewiór”

Popularny, utytułowany skoczek narciarski, Mistrz Świata w skokach narciarskich, wielokrotny medalista. O kim mowa? Kibice nazywają go „Wiewiór” – Piotr Żyła – uwielbiany przez tysiące, słynący ze szczerości i ogromnego poczucia humoru został właśnie ambasadorem wideorejestratorów polskiej marki Xblitz.

 

Na skoczni latam wysoko, na drodze odpowiedzialnie – mówi Piotr Żyła – nie warto denerwować się za kółkiem, że ktoś w ciebie wjedzie, zarysuje ci zderzak czy narobi innych szkód, a potem się wywinie. Kamera samochodowa to podstawa spokojnej głowy.” – dodaje.

 

Lider sprzedaży wideorejestratorów w Polsce

Xblitz to polska marka akcesoriów automotive, a największą popularnością i najchętniej wybieranym produktem są kamery samochodowe, czyli wideorejestratory jazdy. Xblitz jest niekwestionowanym liderem sprzedaży kamer samochodowych, a setki tysięcy zadowolonych i wracających klientów stanowi niezbity dowód na to, że kamery samochodowe Xblitz to wysoka jakość, nowoczesna technologia i dbałość o rozwój. Kamery Xblitz są naszpikowane technologią – nagrywanie w nocy, nowoczesne sensory przeciążeniowe, moduły GPS do monitorowania trasy a nawet WiFi – to wszystko znajdziecie w kamerach samochodowych Xblitz.

Xblitz to marka godna zaufania, bo przecież od lat jest na rynku i ludzie do nich wracają po nowe gadżety do samochodu. Już się nie mogę doczekać pierwszych nagrań z trasy!” – śmieje się Piotr Żyła.

 

Piotr Żyła rozpoczął współpracę z Xblitz

Piotr Żyła został twarzą marki Xblitz, bo sam jest olbrzymim fanem motoryzacji i jak sam mówi „Po drogach latam z Xblitz”.  Przed nami szeroka droga wspaniałej współpracy, z nim nie może być inaczej.

„Wybór Piotrka Żyły był dla nas oczywisty – lubiany za szczerość i naturalność, doskonały sportowiec, duch walki. Choć na co dzień obracamy się w zupełnie innych branżach, to łączą nas wspólne wartości – dążenie do celu i doskonałości, a także miłość do motoryzacji i nowinek technologicznych – mówi Marcin Trojan General Director marki Xblitz. Piotr Żyła daje radość swoim kibicom i jest dumą polskiego sportu, tak marka Xblitz dba o zadowolenie swoich klientów i ich bezpieczeństwo na drogach.”

 

O Xblitz

Xblit

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: