Radiotelefon Motorola CLP446e – wygląda jak… modny dodatek

Na polski rynek trafia radiotelefon Motorola CLP446e – wygląda jak… modny dodatek

Motorola Clp446E
Motorola Clp446E

Jak wykorzystać lockdown? Przygotować i wdrożyć nową organizację sprzedaży w sklepie tak, aby z kryzysu wyjść silniejszym oraz zaoferować lepszą obsługę klienta.

Na polski rynek trafia radiotelefon Motorola CLP446e, kierowany do zespołów obsługujących średnie i duże sklepy, a także pensjonaty oraz hotele. Zapewnia natychmiastową łączność personelu w placówce, poprawiając jakość, szybkość i sprawność obsługi klientów. Od zaplecza do frontu – zasięg CLP446e na terenie sklepu! Radiotelefony trafiają już do sprzedaży w Polsce.

 –  Wymogi obsługi klienta we współczesnych sklepach, szczególnie wielkoformatowych, a także kwestie związane z bezpieczeństwem wymagają wsparcia ze strony nowoczesnych technologii – przekonuje Ewa Ćwiek ze spółki Aksel, autoryzowanego dystrybutora Motorola Solutions w Polsce. – Obecną sytuację związaną z pandemią można wykorzystać – przykładowo – wdrażając i testując w placówce nowy, wydajny system łączności pomiędzy pracownikami, który wesprze sprzedaż, gdy rzeczywistość wróci do normalności.

Radiotelefon CLP446e ma rozmiary dłoni, ze standardowym akumulatorem litowo-jonowym waży jedynie 95 gramów i pozwala na dyskretne oraz wygodne korzystanie z urządzenia przez wiele godzin (średni czas pracy wynosi 20 godzin). Elegancka obudowa jest wyposażona w niezbędne  elementy sterujące, oferując wszystko, co jest potrzebne, aby zapewnić stały kontakt z zespołem. Intuicyjna obsługa pomaga użytkownikom koncentrować się mniej na radiotelefonie, a bardziej na kliencie.

Motorola Solutions rozszerza komunikację głosową PTT, wprowadzając WAVE PTX

Radiotelefony CLP446e pracują w tzw. paśmie PMR446, co znaczy, że do ich obsługi w Unii Europejskiej nie są wymagane zezwolenia. Co więcej, nie wymagają także instalacji kosztownej infrastruktury ani opłat abonamentowych. Dzięki możliwości natychmiastowej komunikacji pracowników urządzenia zapewniają większą efektywność i produktywność zespołu. Komunikacja radiowa zapewnia także możliwość zachowania większego dystansu, co jest szczególnie ważne w dobie koronawirusa.

Model CLP446e może pracować na 16 kanałach i daje możliwość wyboru ustawień kanałów zależnie od preferencji personelu  i środowiska pracy. Według producenta zasięg radiotelefonów, zależenie od warunków, może pokrywać obszar o powierzchni do 7 400 m2 i przekrój nawet 6 pięter. Status urządzenia, prezentowany na świecącym pierścieniu wokół głównego, okrągłego przycisku na frontowej ściance pozwala użytkownikom na szybkie sprawdzanie najważniejszych informacji dotyczących radiotelefonu (aktywny kanał, nadawanie i odbiór sygnału radiowego, skanowanie, poziom głośności i poziom akumulatora). Do dyspozycji jest także menu z komunikatami głosowymi, dzięki któremu pracownicy mogą obsługiwać radiotelefon nie tracąc kontaktu z klientem.

Test Smart Plug WiFi SM01-WP10: smart gniazdko, by mądrze gospodarować energią

Do sprzedaży w Polsce trafia także model radiotelefonu Motorola CLPe PLUS  – wyglądem nie odbiegający od swojego młodszego brata, ale wymagający stosownego pozwolenia na użytkowanie. To urządzenie o dużej mocy 1 W , pokrywającym większy obszar (z użyciem przemiennika).

Do radiotelefonów z rodziny CLPe dostępna jest też cała gama akcesoriów, w tym różne ładowarki, etui i słuchawki, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować radiotelefon do swoich potrzeb. Można nawet zmodyfikować ustawienia radiotelefonu za pomocą własnych komunikatów głosowych, które pomogą zespołowi w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Do serii CLPe dostępne są ładowarki jednostanowiskowe oraz sześciostanowiskowe dla większych zespołów.

Test Motorola Moto G30 – prezentuje się dobrze pod każdym względem

W jednym, połączonym systemie, zapewniającym łączność i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, pracować może jednocześnie nawet kilkanaście radiotelefonów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Discover more from TECHNOSenior

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading