Spotify Mixes – nowa baza personalizowanych playlist

Spotify Mixes – nowe personalizowane listy odtwarzania z naszymi ulubionymi wykonawcami, gatunkami i dekadami

Spotify Mixes
Spotify Mixes

Zgodnie z zapowiedziami przedstawionymi na pierwszym globalnym evencie marki w 2021 roku, Spotify uruchamia nową bazę personalizowanych playlist. Składanki z najpopularniejszymi utworami ulubionych artystów, gatunków i dekad od dziś są dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu na całym świecie.

Test Sennheiser MOMENTUM Wireless – dobrej jakości dźwięki

Aby zaoferować użytkownikom unikalne doświadczenia na platformie, Spotify wprowadza format Spotify Mixes zainspirowany najbardziej popularną wśród użytkowników spersonalizowaną playlistą Daily Mix.
Od dziś wśród nowości dostępnych w sekcji „Przygotowane dla Ciebie” pojawią się dodatkowo nowe spersonalizowane składanki z top utworami ulubionych artystów, gatunków i dekad. Jak to działa?
  • Każda składanka jest tworzona w oparciu o historię odtwarzania użytkownika oraz najczęściej wybieranych przez niego artystów, gatunki i dekady muzyczne. Dzięki niej nie tylko usłyszymy swoich ulubionych wykonawców, ale także wrócimy do ulubionych utworów ich autorstwa.
  • W skład list wchodzą również sugestie piosenek, które mogą spodobać się użytkownikowi w przyszłości.
  • Każda składanka jest aktualizowana na bieżąco, co pozostawia nieograniczone możliwości odkrywania nowych treści.
  • Im więcej interakcji między użytkownikiem a różnego rodzaju utworami, tym dokładniejszy algorytm, który uczy się preferencji muzycznych użytkownika i przewiduje które utwory mogą podobać mu się w przyszłości.

W ramach platformy istnieje ponad 345 milionów wersji Spotify, oferujących prawdziwie spersonalizowane doświadczenia dla każdego użytkownika. Innowacyjne produkty i usługi wprowadzone w ramach platformy stają się więc idealnymi narzędziami do poszerzania horyzontów muzycznych i odkrywania nowych brzmień, które byłyby trudne do odkrycia w inny sposób – dodaje Gustav Söderström, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju w Spotify

Składanki Spotify Mixes są dostępne od dziś dla użytkowników wersji bezpłatnej oraz Premium na całym świecie w zakładce „Przygotowane dla Ciebie”.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: