Adapter Hama – w formie karty dźwiękowej na USB

Wszechstronny adapter Hama z wtyczką i gniazdem USB-C oraz złączem Jack

Do szerokiego porfolio produktów niemieckiego producenta dołączył adapter w formie karty dźwiękowej na USB. Pozwala na podłączenie słuchawek, zestawu słuchawkowego lub głośnika do komputera z gniazdem USB typu C. Dzięki standardowi Power Delivery umożliwia też ładowanie urządzenia.

Adapter Hama
Adapter Hama

Adapter ma bardzo niewielki rozmiar, dzięki czemu jest poręczny i sprawdza się podczas podróży. Wąska wtyczka wyjątkowo przyda się w przypadku urządzeń płaskich i przenośnych albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Adapter służy do podłączenia komputera stacjonarnego, laptopa, MacBooka, tabletu czy telefonu komórkowego z obustronnym złączem typu USB C do słuchawek, zestawu słuchawkowego lub głośnika oraz do jednoczesnego zasilania i ładowania.

Test Hama Power Pack USB-C, 26800 mAh, Power Delivery – zestaw, który po prostu warto było mieć przy sobie

Ta mobilna karta dźwiękowa w postaci USB zapewnia doskonałą jakość dźwięku stereo hi-fi o wysokiej rozdzielczości. Trzeba podkreślić, że gniazdo USB-C obsługuje standard USB Power Delivery (USD PD), zaś gniazdo 3,5 mm obsługuje transmisję dźwięku w jakości stereo.

Wyjątkowa jakość dźwięku to zasługa solidnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC). Adapter jest odpowiedni dla urządzeń z trzy- i czterobiegunowymi gniazdami 3,5 mm Jack. Z kolei złącze USB-C obsługuje zasilanie o mocy do 100 W.

Adapter Hama
Adapter Hama

W urządzeniu pamiętano o zastosowaniu elastycznych materiałów, co minimalizuje ryzyko złamania przewodu. Dobrej jakości materiały i wykonanie gwarantują uzyskanie optymalnej jakości transmisji.

Test Power pack Hama Premium Alu – potężny zapas energii zawsze pod ręką

Gwarancja na tę nowość produktową wynosi 10 lat.

Niewiążąca cena detaliczna adaptera Hama z wtyczką i gniazdem USB-C oraz złączem Jack wynosi 99 zł.

Wszystkie szczegóły znajdziemy na oficjalnej stronie dystrybutora https://pl.hama.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: