NordVPN – wiosną zadbaj o bezpieczeństwo w sieci

Wiosną zadbaj o bezpieczeństwo w sieci. Pomoże Ci w tym NordVPN

NordVPN

Teraz, gdy obchody dziewiątych urodzin NordVPN dobiegają końca, chcemy podzielić się pewnymi informacjami na temat nie mniej ważnej uroczystości. To czas, w którym wszystko zaczyna od nowa. Nastała wiosna. Warto zadbać nie tylko o porządki, ale również o nasze bezpieczeństwo w sieci. W tej kwestii powinniśmy skorzystać z wirtualnej sieci prywatnej. NordVPN zachęca do wybrania usługi oferując rabat wynoszący aż 68 procent!

Po raz kolejny użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup usługi w 2-letnim abonamencie będą mogli otrzymać prezent. Dlaczego? Ponieważ po prostu lubimy nadal dawać naszym użytkownikom coś dodatkowego. Jednak tym razem będzie trochę inaczej.

Narodowy test prywatności

W listopadzie NordVPN uruchomił badanie National Privacy Test, w którym oceniono wiedzę 48 063 respondentów (192 krajów) na temat prywatności w Internecie i bezpieczeństwa cybernetycznego. Oceniono 3 główne aspekty: praktyczne umiejętności reagowania na możliwe zagrożenia, nawyki i wiedzę teoretyczną. Z badań tych wynika, że osoby z dobrą wiedzą na temat komputerów mają – niestety – złe nawyki. To przekłada się na negatywny wpływ na bezpieczeństwo naszych danych. O jakie nawyki chodzi? Przede wszystkim nie czytamy warunków korzystania z usługi przed kliknięciem „Zgadzam się”, a także mamy braki w znajomości narzędzi do ochrony prywatności. Na szczęście uważnie zarządzamy uprawnieniami, jakie dajemy oprogramowaniu.

Test Smart Plug WiFi SM01-WP10: smart gniazdko, by mądrze gospodarować energią

Ponadto 9 z 10 krajów o najlepszych wynikach to kraje europejskie. Niemcy przejmują prowadzenie i są najbardziej rozwiniętym państwem pod względem bezpieczeństwa. Drugie miejsce zajmuje Holandia, a trzecie Szwajcaria. Więcej informacji o badaniu można znaleźć tutaj.

Recenzja Creative Sound Blaster PLAY!4 – najlepsza jakość dźwięku online

Wiosenno-wielkanocna promocja NordVPN

Do dwunastego kwietnia trwa akcja promocyjna NordVPN. Użytkownik, który zdecyduje się na zakup dwuletniego abonamentu (oferowanego z 68-procentowym rabatem) uzyska automatycznie prezent w postaci dodatkowego czasu działania. Jeśli jednak produkt nie sprosta oczekiwaniom klienta może być anulowany. Wtedy subskrypcja zostanie anulowana.

Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli w pełni cieszyć się początkiem wiosny i dać im trochę luzu, więc ci, którzy kupią dwuletni plan, zostaną natychmiast powiadomieni o swoim prezencie zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i banera UCP.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: