Sukces emisji akcji SkyCash Poland

SkyCash, leader płatności mobilnych w Polsce, zakończył emisję akcji skierowaną do swoich Klientów. W ramach emisji użytkownicy SkyCash złożyli ponad 6 tys. zapisów, a suma wpłat osiągnęła ponad 2,9 mln złotych.

SkyCash Poland

Użytkownicy aplikacji dopisali i w ogromnej liczbie, znacznie większej niż w większości emisji crowdfundingowych, postanowili zostać współwłaścicielami platformy SkyCash. Środki z emisji akcji zostaną wykorzystane na przygotowanie nowej aplikacji SkyCash, rozwój usług i zespołu oraz projekty w obszarze smart city. Spółka rozpoczęła już nowe rekrutacje, aby szybciej zrealizować swoje plany.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Zachęcona sukcesem obecnej emisji, Spółka myśli już o kolejnej emisji na początku przyszłego roku. W przyszłości SkyCash chce jeszcze bardziej premiować aktywnych użytkowników swojej aplikacji, aby wspólnie z nimi i dla nich, rozwijać swoje usługi.

 – Zachęcamy obecnych i nowych użytkowników do aktywności i wybierania naszej platformy, aby móc skorzystać z najbardziej korzystnych warunków w przyszłych emisjach – powiedział Jarosław Mazek, prezes SkyCash.

SkyCash przeprowadził emisję w formie crowdfundingu, wykorzystując przygotowany dla tego celu system. Emisja była prowadzona w aplikacji SkyCash, gdzie użytkownicy mogli zapoznać się z parametrami emisji, wymaganymi dokumentami, odpowiedziami na najczęściej zadawane oraz przejść krótki proces kończący się wpłatą i wysłaniem formularza zapisu na akcje.

W najbliższych planach Spółki jest udostępnienie swojej platformy crowdfundingowej dla innych podmiotów, które będą chciały prowadzić emisje, także wśród użytkowników aplikacji SkyCash.

– Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie z emisji, wiedzę zespołu SkyCash oraz podmiotów z grupy, aby dostarczyć kompleksowe rozwiązanie dla emitentów na tym bardzo perspektywicznym rynku. – dodaje Mazek

źródło: SkyCash Poland

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: