UPC TV Go (Horizon Go) to telewizja, którą masz zawsze przy sobie

UPC TV Go – telewizja online, którą klienci UPC mogą oglądać, gdzie i kiedy chcą. Horizon Go zmienia się w UPC TV Go

UPC TV Go

UPC TV Go to telewizja, którą możesz mieć zawsze przy sobie – na telefonie czy tablecie. Oferuje dostęp po ponad 150 kanałów na żywo oraz filmów i seriali na żądanie w ramach Filmklub, VOD oraz Replay TV, pozwalając powrócić do wybranych treści aż do siedmiu dni wstecz.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Z UPC TV Go klienci UPC mogą korzystać zarówno za pośrednictwem urządzeń mobilnych, jak i platform Android TV, Amazon Fire TV. Ponadto użytkownicy zyskują możliwość przesyłania treści na urządzenia wspierające rozwiązania Chromecast i Airplay.Aplikacja UPC TV Go już teraz dostępna jest w sklepach dedykowanych dla platform iOS, Android, Android TV, Apple TV oraz Fire TV.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Poprzednia wersja aplikacji Horizon Go pozostanie aktywna przez najbliższych sześć tygodni. Po tym okresie dostęp do platformy możliwy będzie jedynie za pośrednictwem aplikacji UPC TV Go lub strony internetowej www.upctv.pl.

One thought on “UPC TV Go (Horizon Go) to telewizja, którą masz zawsze przy sobie

  • 4 kwietnia 2021 o 13:47
    Permalink

    Aplikacja jest bezużyteczna. Nie działa na android tv(mimo że piszą że działa). Na telefonie również działanie pozostawia wiele do życzenia (czyli zamula gorzej niż horizon go). Co UPC Multiroom się nie sprzedawał? Użytkownicy już wyrazili swoje zdanie w sklepie Google. Jak zwykle klientów macie głęboko w …

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: