T-Mobile – podwajamy gigabajty na wiosnę

Tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały podwojone

gigabajty

O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.

W każdej z nowych taryf 5G klienci indywidualni T‑Mobile znajdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Nowi klienci i osoby przedłużające umowę w T-Mobile również mogą skorzystać z wiosennych gigabajtów. We wszystkich taryfach M i M+ T‑Mobile podwaja na dwa lata GB dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Więcej informacji o taryfach 5G w T‑Mobile można znaleźć pod tym linkiem.

Test Xiaomi Redmi Note 9T 5G – 5G dla obu kart SIM

W wiosennej kampanii promowane będą dwa modele smartfonów w najlepszych cenach na rynku z dostępem do siec piątej generacji – Samsung Galaxy A42 5G i Xiaomi Redmi Note 9T 5G.

Co więcej, z okazji wiosny T-Mobile ma niespodziankę dla indywidualnych klientów abonamentowych taryfy T, którzy zawarli umowę lub aneks po 30 września 2018 r. W aplikacji „Mój T‑Mobile” każdy z nich może podwoić gigabajty dostępne w ramach swojej taryfy. Dodatkowy pakiet internetu ważny będzie na okres obecnego i kolejnego okresu rozliczeniowego.

źródło: T-Mobile

One thought on “T-Mobile – podwajamy gigabajty na wiosnę

  • 2 kwietnia 2021 o 13:26
    Permalink

    Podwajają dane, aby wyszło korzystnie także w abonamencie z nowymi ofertami z 5G, no ale sami postawili ostatnio taką poprzeczkę dając nowe oferty na karte lepsze niż kiedykolwiek, więc trzeba teraz dbać o abonamentowców 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: