T-Mobile Supernet Video DVD – bezpłatnie dla klientów indywidualnych

T-Mobile udostępnia klientom indywidualnym usługę Supernet Video DVD bezpłatnie na 5 dni.

Supernet Video DVD

Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS‑em od 9 do 11 kwietnia. Umożliwia ona korzystanie z takich aplikacji jak m.in. Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Ipla, Player, TVP Sport, vod.pl, Filmy Google Play czy TikTok bez utraty GB z posiadanego pakietu internetowego. Szeroki wachlarz platform streamingowych gwarantuje bogatą ofertę wideo, dzięki czemu każdy użytkownik odnajdzie tam interesujące dla siebie treści.

Aktywuj i oglądaj do woli

Magentowy prezent czeka przez cały weekend – od 9 do 11 kwietnia br. w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Usługę można także aktywować poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Serwis Supernet Video DVD zostanie włączony w ciągu 72 godzin od momentu odbioru i będzie działać przez 5 dni.

Bonus jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę czy MIX. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” przeczytacie na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

One thought on “T-Mobile Supernet Video DVD – bezpłatnie dla klientów indywidualnych

  • 8 kwietnia 2021 o 16:43
    Permalink

    super, nie będę ukrywał, że dla mnie jest to lepszy bonus niż GB już nie mówiąc o minutach, 5 dni full oglądania w dobrej jakości za darmoszkę, to się ceni 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: