TomTom AmiGO – aplikacja dostępna na Android Auto

TomTom ogłosił dostępność TomTom AmiGO na Android Auto.

TomTom AmiGO

Kierowcy, którzy posiadają urządzenia z Androidem, mogą teraz korzystać z TomTom AmiGO na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego pojazdu (kompatybilnego z Android Auto).

Navitel R5 czy Navitel R2 – test wideo rejestratorów

TomTom AmiGO to bezpłatna aplikacja nawigacyjna, w której kluczową rolę odgrywa społeczność. Kierowcy mogą łatwo zgłaszać i udostępniać informacje o tym, co dzieje się na drodze, korzystać z przejrzystych tras i wskazówek oraz otrzymywać dane w czasie rzeczywistym: ostrzeżenia o fotoradarach, zagrożeniach, korkach oraz zablokowanych i zamkniętych drogach. Komfort użytkowania zapewnia przejrzysty, łatwy w obsłudze i wolny od reklam interfejs użytkownika.

Nasza społeczność kierowców będzie bardzo zadowolona z aplikacji AmiGO: jest darmowa, ma przejrzysty wygląd i zero reklam, a kierowcy mogą sobie nawzajem pomagać oznaczając, gdy zauważą korek lub fotoradar,” skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer. „Kompatybilność TomTom AmiGO z systemem Android Auto umożliwia teraz większej liczbie kierowców szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu”.

TomTom AmiGO to jedna z pierwszych aplikacji nawigacyjnych uwzględnionych w nowym portfolio aplikacji dla kierowców (dostarczanych przez firmy zewnętrzne) w systemie Android Auto. Można ją pobrać za darmo w Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Konkurs Majówkowy – wygraj wideorejestrator NAVITEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: