ShotByMi 2021 – konkurs fotograficzny Xiaomi

ShotByMi Photography Challenge to coroczny konkurs fotografii mobilnej, którego celem promowanie kreatywności i technologii.

ShotByMi 2021

Xiaomi organizuje 3. edycję ShotByMi Photography Challenge, fani mogą wyszaleć się kreatywnie i przy okazji wygrać cenne nagrody

ShotByMi Photography Challenge to coroczny konkurs fotografii mobilnej, którego celem promowanie kreatywności i technologii. Po raz pierwszy uruchomiony w 2019 roku, konkurs w 2020 roku przyciągnął ponad 81 000 zgłoszeń z ponad 170 krajów i regionów.

W tym roku motyw przewodni konkursu brzmi „Your Vision, Your Story”. Przewidziane są niezależne ścieżki tematyczne, każda potrwa dwa miesiące. Pierwsza to „Colorful Life”, gdzie uczestnicy mogą przesyłać zdjęcia odzwierciedlające temat koloru i życia, bez ograniczeń co do gatunku pracy.

Test Xiaomi Mi 11 – studio filmowe mobilnego fotomaniaka

Jury wybierze wybitne prace z każdej ścieżki. Ich autorzy  otrzymają nagrody, w tym nagrodę główną w postaci 5 000 dolarów oraz najnowszego smartfonu Xiaomi!

Zachęcamy Mi Fanów do wzięcia udziału w ocenie i wybraniu prac. Zakwalifikowane fotografie będą wyświetlane na stronie ShotByMi, a użytkownicy mogą głosować raz na każdą pracę. W każdej kategorii najbardziej lubiane zdjęcie i najbardziej lubiane wideo zdobędą dla swoich twórców  wspaniałe nagrody-niespodzianki  spośród  produktów Xiaomi. Wszyscy zwycięzcy pierwszej ścieżki zostaną ogłoszeni 18 czerwca 2021 roku.

Test Xiaomi Redmi Note 9T 5G – 5G dla obu kart SIM

ShotByMi Awards jest wspierany przez wiele innych firm, w tym marki profesjonalnego sprzętu fotograficznego Manfrotto i Joby oraz społeczność fotografów online 500px.

Dzielmy się naszymi pięknymi momentami!

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź link kampanii ShotByMi: https://event.mi.com/global/shotbymi/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: