Microsoft Surface Laptop 4 i akcesoria do wirtualnych spotkań

Microsoft Surface Laptop 4 i akcesoria do wirtualnych spotkań

Surface Laptop 4 to urządzenie perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem pracy w ekosystemie Microsoft. Z zewnątrz zachowuje kultowy design, detale i materiały, za które tak bardzo doceniają go klienci i użytkownicy.

Microsoft Surface Laptop 4
Microsoft Surface Laptop 4

Charakterystyczny wyświetlacz dotykowy PixelSense 3:2 w modelach 13,5 ”i 15”, kilka wersji kolorystycznych z dwoma wariantami wykończenia – unikatowa dla tego produktu Alcantara lub klasyczne wykończenie metaliczne, wbudowana przednia kamera HD z niesamowitą możliwością pracy przy słabym oświetleniu czy zestaw mikrofonów studyjnych dla bezproblemowej komunikacji z bliskimi lub współpracownikami podczas telekonferencji – to wszystko znajdziemy w nowym urządzeniu.

Test Microsoft Surface Laptop GO – ubiane rozwiązania w przystępnej cenie

Dzięki zagęszczeniu pikseli 201 PPI, ekranowi dotykowemu o wysokim kontraście i głośnikom Dolby Atmos Omnisonic, otrzymujemy najwyższej jakości wrażenia audiowizualne, które pozwolą zanurzyć się w ulubionych filmach i materiałach audiowizualnych z dowolnego miejsca. Ale także dzięki dużemu, wygodnemu gładzikowi z obsługą gestów czy doskonałej klawiaturze, Surface Laptop może dostosować się do preferowanego stylu pracy i rozrywki.

 

Wewnątrz Surface Laptop 4 znajdziemy procesory Intel® Core ™ 11. generacji lub AMD Ryzen ™ Mobile z grafiką Radeon™ Graphics Microsoft Surface® Edition (8 rdzeni). W obu przypadkach zapewniają one płynność działania i znakomitą wydajność, które zaspokajają potrzeby nowoczesnych, wielozadaniowych środowisk pracy.

W obu przypadkach dostosowaliśmy rozmieszczenie elementów w taki sposób, aby zwiększyć wydajność i czas pracy na baterii. Cała konstrukcja jest minimalistyczna, zaprojektowana z najwyższą dbałością o detale i pozbawiona rozpraszających elementów. Wystarczy uchylić ekran i jesteśmy gotowi do działania – w biurze, mieszkaniu, kawiarni czy podczas zajęć. Surface Laptop 4 jest nie do podrobienia.

Surface Laptop 4 to – obok Surface Laptop Go – kolejny przedstawiciel linii o klasycznej konstrukcji laptopa. Cena urządzenia zaczyna się od 4 999 zł. Wszyscy, którzy zamówią Surface Laptop 4 w przedsprzedaży otrzymają słuchawki Surface Earbuds. Promocja będzie dostępna na Microsoft Store i u wybranych autoryzowanych partnerów handlowych. Oficjalna sprzedaż w Polsce ruszy 27 kwietnia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: